YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Temmuz 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

23 Temmuz Mert Adam ADANA Tahminleri ve Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.AYAK: 1 ÇELİKÇİCEĞİ kazandığı son yarisinda düzlükten sonra iç kulvardan yaptığı sprinte rakiplerine oranla kolay temposuyla dikkat çekmişti. İlk kez çıkacağı kum piste rağmen uygun grupta ilk şansı veriyorum. 2 SÖZLÜM gösterişli bir galibiyetle maidene veda eden safkan önde boş kalırsa çıktığı gibi kazanabilir. 3 SULTANHAN ve 6 MAKBER GÜLÜ sert rakiplerinin en ufak hatasını affetmeyecektir. 

SIRALAMAM: 1,2,3,6

2.AYAK: 13 SKORER yarışın süratli geçecek olması şansını artıran safkan uygun kilosuyla son metrelerde ki etkili ataklarıyla koşuyu lehine çevirmesini bekliyorum, risk almak isteyenler kuponlara tek olarak düşünebilirsiniz. 15 ORE yarışı ön grupta kabullenen safkan yıpranmazsa birinciliğe ortak olabilir. Formunu önemli derecede geliştiren 4 SNOWANGO etkili binicisiyle sağlam kuponlarda yerini almalıdır. 2 FORD LAUDERDALE, 3 ONASSİS, 5 TEKDAL ve son olarak 11 SHARK ATTACK sürpriz sevenlerin ilk tercihi olmalıdır. 

SIRALAMAM: 13 // 15,4,2,3,5,11

3.AYAK: 3 JUST EAGLE ilk startinda verdiği mücadele gayet başarılı olan safkan o görüntüsüyle maiden de fazla kalmayacak gibi gözüküyor ilk şansı veriyorum. 2 İNTOCU sert grupta gördüğü yarışı gayet parlak olan safkan en küçük hatayı affetmez. 9 EŞİ YOK, 10 NO PAİN NO GLORY, 11 TANSELİ sırasıyla kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 3,2,9,10,11

4.AYAK: 3 ENRICOM Ankara pistinde üst gruplarda görmeye alıştığımız safkan bu sefer denk rakipleri ile start alıyor. Özellikle Be My Shadow ve Sand Bllestr'in süratlendireceği koşuda son metrelerde yapacağı ataklarla kazanmasını bekliyorum ve alternatif banko öneriyorum. Eksik koşması durumunda 5 KAZİMBABA, 8 LEGA NORD, 7 GOLDEN STEP ve stili rakiplerinden etkilenmezse eküri destekli BE MY SHADOW etkili olabilecek safkanlardir.

SIRALAMAM: 3 // 5,8,7,2

5.AYAK: 14 GÜLRUH HATUN, 5 NESİBE KIZ, 2 ÜZÜMKAYA, 4 GÖRGÜN CAN ve 6 ÖZTÜLAY arasında en az hata yapan kazanacaktır. 

SIRALAMAM: 14,5,2,4,6 

6.AYAK: 3 ICE PRENSES elverişli rakipler arasında kazanmaya yakındır. Son yarışında düzlük dönülürken beraberinde sert rakibi Flying Bird'ü sürükleyerek son 200 kadar müthiş bir mücadele sergiledi rakibinin aksiyonları na daha fazla direnemeyerek jokeyininde enseye basmasıyla kendi halinde ikinci oldu. Bugün kazanarak adını birinciliğe yazdıracaktır, BANKO öneriyorum.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN