YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Haziran 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

1 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TİBET (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SEMADA YILDIZ (6) en yakın takipçisi olacaktır.ŞAHİN TEPESİ (1) ve BESSEY (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KAZDAĞI (2) koşudaki favori isimdir.SARAYCARİYESİ (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YUNUS GİBİ (1) ve ANADOLU HİSARI (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki YİĞİTER (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.CESUR (2) en yakın takipçisi olacaktır.GOLDINIADIS (6) ve EXCHANGER (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan TOMS (3) koşudaki favori isimdir.NEW CASTLE (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK BEYAZ (6) ve DONG SOCIETY (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla KRAL AMED (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARTIC MAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.FANTASTIC LERO (3) ve CİHANIM (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YILDIRIMBEY (7) ve FARKİN ATEŞİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEDEMŞAH (1) ciddi rakipleri olacaktır.YARAMAZ ÇOCUK (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla NALAN SULTAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RAPIDAMENTE (2) en yakın takipçisi olacaktır.SAN FRANCISCO (4) ve POYRAZ BU (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: İyi durumdaki HAYAL DÜNYASI (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞANSKÜPÜ (2) en yakın takipçisi olacaktır.SELUŞKA (1) ve MURTECİZCAN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN