1 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

1 Haziran Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda TİBET (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SEMADA YILDIZ (6) en yakın takipçisi olacaktır.ŞAHİN TEPESİ (1) ve BESSEY (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan KAZDAĞI (2) koşudaki favori isimdir.SARAYCARİYESİ (6) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YUNUS GİBİ (1) ve ANADOLU HİSARI (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki YİĞİTER (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.CESUR (2) en yakın takipçisi olacaktır.GOLDINIADIS (6) ve EXCHANGER (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan TOMS (3) koşudaki favori isimdir.NEW CASTLE (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜK BEYAZ (6) ve DONG SOCIETY (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi formuyla KRAL AMED (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARTIC MAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.FANTASTIC LERO (3) ve CİHANIM (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YILDIRIMBEY (7) ve FARKİN ATEŞİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DEDEMŞAH (1) ciddi rakipleri olacaktır.YARAMAZ ÇOCUK (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla NALAN SULTAN (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RAPIDAMENTE (2) en yakın takipçisi olacaktır.SAN FRANCISCO (4) ve POYRAZ BU (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: İyi durumdaki HAYAL DÜNYASI (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ŞANSKÜPÜ (2) en yakın takipçisi olacaktır.SELUŞKA (1) ve MURTECİZCAN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi