YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

16 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda IHLAR AĞASI (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABAKAFKAS (1) en yakın takipçisi olacaktır.ŞİMALYILDIZI (9) ve JUNYIR SANCAK (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AZGIN FIRAT (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SELÇUKLUBEYİ (1) ciddi rakibi olacaktır.YAVUZ HATUN (4) ve KORKMAZAĞA (9) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan TOKYO (1) koşudaki favori isimdir.MASCHERANO (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FEARLESS SON (2) ve BLOVED (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan UÇAR KAAN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PRENSES GAMZE (10) en yakın takipçisi olacaktır.BİRSENKIZI (6) ve KISMET KIZ (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki JUST BLEU (1) ve LIGHT FOOT (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LEGENDARY QUEEN (4) en yakın takipçisi olacaktır.JAKŞİ JİLKI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi formuyla MUSTANG SALLY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇINAR EFE (3) ciddi rakibi olacaktır.VAAD (8) ve SABRİ BABA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki KAREEM (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.TIME FEEL (1) en yakın takipçisi olacaktır.MAGFELLOW (8) ve KAZİMBABA (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan BERRACAN (6) ve SANCAKOĞLU (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEKJIN (10) en yakın takipçileri olacaktır.GÜLLÜGÜL (7) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: İyi formuyla MERZA (7-14) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEMZEMKIZI (12) en yakın takipçisi olacaktır.KIŞGÜLÜ (6-15) ve SEVERİM (11) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN