16 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
YENİ
UNUTMAYIN! SİTEMİZİN DEVAMLILIĞI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK VE SİTEMİZİ TÜM YARIŞ SEVER DOSTLARINIZA ÖNEREREK BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

16 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

16 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda IHLAR AĞASI (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABAKAFKAS (1) en yakın takipçisi olacaktır.ŞİMALYILDIZI (9) ve JUNYIR SANCAK (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AZGIN FIRAT (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SELÇUKLUBEYİ (1) ciddi rakibi olacaktır.YAVUZ HATUN (4) ve KORKMAZAĞA (9) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan TOKYO (1) koşudaki favori isimdir.MASCHERANO (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FEARLESS SON (2) ve BLOVED (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan UÇAR KAAN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PRENSES GAMZE (10) en yakın takipçisi olacaktır.BİRSENKIZI (6) ve KISMET KIZ (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki JUST BLEU (1) ve LIGHT FOOT (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LEGENDARY QUEEN (4) en yakın takipçisi olacaktır.JAKŞİ JİLKI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi formuyla MUSTANG SALLY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇINAR EFE (3) ciddi rakibi olacaktır.VAAD (8) ve SABRİ BABA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki KAREEM (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.TIME FEEL (1) en yakın takipçisi olacaktır.MAGFELLOW (8) ve KAZİMBABA (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan BERRACAN (6) ve SANCAKOĞLU (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEKJIN (10) en yakın takipçileri olacaktır.GÜLLÜGÜL (7) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: İyi formuyla MERZA (7-14) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEMZEMKIZI (12) en yakın takipçisi olacaktır.KIŞGÜLÜ (6-15) ve SEVERİM (11) sonraki ihtimallerdir.