YENİ
21 Ekim Cumartesi günü Adana yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 75.650,74 TL, 23 Ekim Pazartesi günü yapılacak Adana yarışlarına devretti. // 24 Ekim Salı (dahil) gününden itibaren Diyarbakır da 6’lı Ganyan saat 14.30'da başlayacak.

16 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

16 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda IHLAR AĞASI (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABAKAFKAS (1) en yakın takipçisi olacaktır.ŞİMALYILDIZI (9) ve JUNYIR SANCAK (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AZGIN FIRAT (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SELÇUKLUBEYİ (1) ciddi rakibi olacaktır.YAVUZ HATUN (4) ve KORKMAZAĞA (9) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan TOKYO (1) koşudaki favori isimdir.MASCHERANO (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FEARLESS SON (2) ve BLOVED (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan UÇAR KAAN (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.PRENSES GAMZE (10) en yakın takipçisi olacaktır.BİRSENKIZI (6) ve KISMET KIZ (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki JUST BLEU (1) ve LIGHT FOOT (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.LEGENDARY QUEEN (4) en yakın takipçisi olacaktır.JAKŞİ JİLKI (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi formuyla MUSTANG SALLY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ÇINAR EFE (3) ciddi rakibi olacaktır.VAAD (8) ve SABRİ BABA (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki KAREEM (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.TIME FEEL (1) en yakın takipçisi olacaktır.MAGFELLOW (8) ve KAZİMBABA (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan BERRACAN (6) ve SANCAKOĞLU (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.TEKJIN (10) en yakın takipçileri olacaktır.GÜLLÜGÜL (7) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: İyi formuyla MERZA (7-14) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEMZEMKIZI (12) en yakın takipçisi olacaktır.KIŞGÜLÜ (6-15) ve SEVERİM (11) sonraki ihtimallerdir.