YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

16 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

16 Mayıs Nesine.com ADANA At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam; 2-1-7-3-8-9

2. Koşu: Sıralamam: 1-4-3-9

3. Koşu: Sıralamam: 1-2-3

4. Koşu: Ekonomik kuponlara; 6 numaralı BİRSENKIZI, 10 numaralı PRENSES GAMZE, 9 numaralı KISMET KIZ ve 4 numaralı UÇARKAAN öncelikle yazılmalı. 1 numaralı KARAUÇAK, 2 numaralı OĞLUMYALAZ ve 3 numaralı TOKAYHAN geniş şablonlara önerim.

5. Koşu: Bu kez dişine göre rakipleri bulan 5 numaralı LIGHT FOOT’un, kazanmasını bekliyorum.

6. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 6. Koşusuna; 3 numaralı ÇINAR EFE, 5 numaralı FLY EAGLE, 7 numaralı MUSTANG SALLY, 8 numaralı VAAD, 6 numaralı SABRİ BABA ve 2 numaralı JAYLEE sırasıyla kuponlara işaretlenmeli.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7. Koşu: Son yarışıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan 6 numaralı KAREEM aynı yarışı tekrarlaması durumunda kazanmaya yakındır. 1 numaralı TIME FEEL favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimdir.

8. Koşu: Hazırlıklarında beğenimi kazanan; 6 numaralı BERRACAN, 2 numaralı SANCAKOĞLU, 3 numaralı TATLIÇOCUK ve 10 numaralı TEKJIN önceliklerim. 9 numaralı MARİMAR, 5 numaralı ALKYONE, 4 numaralı URLA DESTANI ile 7 numaralı GÜLLÜGÜL geniş şablonlara önerim.

9. Koşu: Aradan sonra 3 yarış görerek açıklarını gideren 7 numaralı MERZA’nın, çok daha iyi durumda gireceği koşuda birinciliğe yakın görüyorum.

Yazar: Barış Düşmez


21.11 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.11 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN