YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

17 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KURYE (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan ekürili ARAF ZAMANI (7-5) ciddi rakibi olup YILDIRIM ATEŞİ (6) ve ekürili DİLBERAĞANINOĞLU (1-8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi form durumuyla son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan hafif kilolu NASİBİN (6) ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken ANADOLUKAN (2) ve COŞANMERİÇ (8) ciddi rakipleri olup KUBATOĞLU (5) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: İyi form durumlarıyla kum pistte start aldıkları son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan BURÇAKHAN (1), PORSUK BEYİ (4) ve AYNATINAZ (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. TOMMİKS (7) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan YOUNG BOND (7), son yarışlarıyla dikkat çeken DİDİ KOÇİ (4) ve artan form durumuyla GUNNER (5) sırasıyla şans verdiğimiz isimler olup TONY OBELIX (6) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Çim pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan KOŞANAĞA (2) ilk şansa sahiptir. Tecrübeli jokeyiyle ÇIKMANGÜLÜ (8) ciddi rakibi olup FIRATIN ÖFKESİ (1) ihmal edilmemelidir. RONAYCAN (10) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

6.Koşu: İyi form durumuyla çim pistte start aldığı son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan ATMACA BEYİ (2) ilk şansa sahip olup SEMADA YILDIZ (9) ciddi rakibidir. ADAAĞASI (5) ve DAŞTANBEY (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Artan form durumuyla TOZAN (6), çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken UÇARER (7), tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız MERKÜROĞLU (4) ve REİS BABA (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: Son koşularında pist ayrımı yapmadan başarılı neticeler elde etmiş olan EZOP KAHRAMANI (6) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Etkili jokeyiyle son yarışını kazanmış olan DELİ İMPARATOR (2) ciddi rakibi olup OLGO (12) ve MISTER LOBA LOBA (7) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan SLAYER SCREAM (8), kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren OTTOMAN SLAP (2), son startını ölçü almadığımız LEFKELİ (6) ve etkili jokeyiyle EYOTA (7) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN