YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Mayıs 2016 Salı

GanyanTime.com

17 Mayıs Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk startıyla dikkat çeken ekürili KAÇAKPEREST (3-1) ilk şansa sahiptir. Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız PRENS DESTAN (6) ciddi rakibi olup ORALHAN (5) ve BİRÜMİT (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız BABAŞERİF (1) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Artan formuyla KARTALÖMER (3) ve MELİKBEY (4) ciddi rakipleri olup YILDIRIMAĞA (7) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Son koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken DARK GUARDIAN (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan DOUBLE STEEL (2) ve PERFECTUS (1) ciddi rakipleridir. HAŞİM AĞA (5) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

4.Koşu: Aynı pistteki son startını rahat kazanmış olan AMAZING LOVE (6) ve iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan MADEMOISELLE (1) birlikte şans verdiğimiz isimler olup DECOLTE (4) ciddi rakipleridir. TEARRA (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Kum pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken ANATOLIAN SUN (3) devam eden formu ve tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. BAILAMOS (2) ciddi rakibi olup BOYKA (1) ve HARPUTLU (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız DERHADIR (3) devam eden formu ve tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla YOL BULAN (5) ciddi rakibi olup BAŞKAYNAK (1) ve SELDANINOĞLU (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Kum pistteki son koşularıyla dikkat çeken GÖRÜNTÜ (6), artan form durumuyla BAŞYAZAR (2), hafif kilo avantajıyla ekürili ERTANBEY (10-14) ve son yarışlarını ölçü almadığımız HALİKARNAS (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN