YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

17 Mayıs Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Ankara'da 9 koşulu ve zevkli bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. 

Tabela ayağında 3 yaşlı İngiliz safkanlarına ait zevkli geçmesi beklenen bir şartlı mücadele var. Çim pistte çok koşan ve tercihli start ile bu yarışa katılacak olan DELİ İMPARATOR, buraya da hedef yapılarak itina ile hazırlandı. İdman pistindeki işlerini yansıtması durumunda bugün bu rakipler önünde kolay kazanacaktır. Güvenilerek günün ilk bankosu olarak şablon içinde değerlendirilebilir. 

Günün son ayağında ise 4 ve yukarı İngiliz safkanlarına ait Handikap 14 mücadele var. Bursa'da üst üste kazandıktan sonra bir yarışında problem yaşayan ve 3 ay kadar ara veren LEFKELİ, bugün burada dinçlik koşusu yapacak. İlgilileri bu safkanı güvenerek Ankara'ya getirdi. Yetenekli birincisi ile bugün burada güzel bir derece elde etmesini bekliyorum. Risk alınarak günün ikinci bankosu olarak şablon içinde değerlendirilebilir. 

Ankara programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir çatı kurmak isteyen yarışseverler farklı bir banko arayışı içinde olacak. İdman pistinde yaptığı son kısa işinde 27.7 R yapan ve çimde de gidecek olan ARAPKIR, güzel pedigrisi ile günün dördüncü ayağında dikkat çekiyor. Bir süredir takip listemizde yer alan safkan alternatif şablonlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. 

Ankara programını daha cazip hale getirmek isteyen yarışseverler bugün 7'li ganyan müşterek bahisini tercih edecek. 7'li ganyanın ilk ayağında start alacak olan Kafkaslı yavrusu BAHARŞAH, tekrar toparlandı. Bugün 7'li ganyanı sert rakiplerine rağmen önemli bir sürpriz ile açabilir. Dikkat edilmeli ve 7'li ganyan çatısı içinde ihmal edilmemeli. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: HEPSİ / 1-2 / 1-2-3-4-5-6-7-8-9 / 2 / 2 / 6

Altılı Tahmin
2016-05-17
1. AYAK2. AYAK3. AYAK4. AYAK5. AYAK6. AYAK
HEPSİ11226
225
39
410
5
6
7
8
9


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN