YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

18 Mayıs 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

18 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DESERT LION (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YİĞİTER (1) ciddi rakibi olacaktır.ALL ACCOUNTED FOR (2) ve COSMIC CLOUD (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan EMMİ (1) koşudaki favori isimdir.BERİLSU (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YUNUS GİBİ (2) ve BEYAZ KULE (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla BİÇER (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEVKAYA (3) en yakın takipçisi olacaktır.GEZEGEN (4) ve MALAZGİRT (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki TURKISH ATTACK (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.REAL POWER (1) en yakın takipçisi olacaktır.CANIS MAJORIS (4) ve SOYBAŞ (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

5.Koşu: İyi formuyla ERBABAM (1) ve BAŞPEHLİVAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GİRESUN (7) ciddi rakipleri olacaktır.GÜZELKAYA (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YENİLMEZ (5-6) koşudaki ilk şanslı isimdir.GOLDEN HARD (7) en yakın takipçisi olacaktır.NAMTAR (1) ve YAKIŞIKLI ÇOCUK (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla MAKEDONYA (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PEPPERONI (1) en yakın takipçisi olacaktır.TENERIFE SONG (4) ve GÜRMAN AĞA (5) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan HALİÇ (3) koşudaki favori isimdir.ÇİZMELİ (5-14) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ŞEREFKAR (7) ve VELİAHTIM (2) sonraki ihtimallerdir.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN