YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19 Nisan Halil Erdem ANKARA ÇİFT BANKOLU Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri 471 TL KAZANDIRMIŞTIR! BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Mayıs 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

18 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DESERT LION (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.YİĞİTER (1) ciddi rakibi olacaktır.ALL ACCOUNTED FOR (2) ve COSMIC CLOUD (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan EMMİ (1) koşudaki favori isimdir.BERİLSU (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.YUNUS GİBİ (2) ve BEYAZ KULE (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla BİÇER (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEVKAYA (3) en yakın takipçisi olacaktır.GEZEGEN (4) ve MALAZGİRT (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki TURKISH ATTACK (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.REAL POWER (1) en yakın takipçisi olacaktır.CANIS MAJORIS (4) ve SOYBAŞ (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

5.Koşu: İyi formuyla ERBABAM (1) ve BAŞPEHLİVAN (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GİRESUN (7) ciddi rakipleri olacaktır.GÜZELKAYA (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi durumdaki YENİLMEZ (5-6) koşudaki ilk şanslı isimdir.GOLDEN HARD (7) en yakın takipçisi olacaktır.NAMTAR (1) ve YAKIŞIKLI ÇOCUK (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi formuyla MAKEDONYA (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PEPPERONI (1) en yakın takipçisi olacaktır.TENERIFE SONG (4) ve GÜRMAN AĞA (5) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan HALİÇ (3) koşudaki favori isimdir.ÇİZMELİ (5-14) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ŞEREFKAR (7) ve VELİAHTIM (2) sonraki ihtimallerdir.


21.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.04 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN