YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 NİSAN İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Kurtiniadis Kurtiniadis

18 Mayıs Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Yedili Ganyan Ayağında EMMİ’nin yine kazanmasını bekliyorum.PELİKAN: Grupta birden fazla kaçak at olması sebebi ile çok şanslı konumda olduğuna inandığım safkan, son dönemlerde çok formsuz bir görüntü içerisinde. En son koştuğu İstanbul çim pist yarışında 3.lük elde edip ara veren safkan aradan sonra 2 koşu görerek yarış kondüsyonunu arttırdı. Bugün için öndeki sert tempodan iyi bir bekleme yarışı yaparak avantajlı çıkmasını beklediğim isim favorimdir.


THE BEST GIFT: Uzun süredir takibimde olan bir isim. Son yarışında aksiyonlarını bozacak temaslara maruz kalan safkan, ayağına seri bir isim. Bugün için koşunun ağır tempoda cereyan edecek olması sebebi ile kolay tempoda liderliği almasını ve ağır şekilde koşuyu forse etmesini beklediğim ismi rahatsız edecek bir safkan göremiyorum. Dolayısı ile önde fazla yıpranmadan virajı avans alarak döneceğini varsayarak boş kilosunun da vermiş olduğu avantajla geriden gelebilecek tüm ataklara karşı koyarak sürpriz bir birincilik almasını bekliyorum. Favorimdir.


GİRESUN: Çok sevdiğim beğendiğim BAKİBEY isimli safkanla anne kardeşi olması ile safkandaki potansiyeli açığa çıkartmasını beklemem kadar doğal bir konu yoktur. Genellikle sentetik pistte başarılı yarışları olması sebebi ile bugün geri planda tutulacağını düşündüğüm ismin yarışın süratli gidecek olmasını en iyi şekilde yaptığı düzlük sprinti ile lehine çevireceğini düşündüğümden riske edilebilecek bir isim olduğunu düşünüyorum. Ancak görmezden gelemediğim isim müthiş son yarışı ile BAŞPEHLİVAN olduğundan bu ikiliyi ayrımsız olarak kuponlara işaretlenmesi taraftarıyım.


SIERRA MAESTRA: Gerek orijini itibariyle, gerekse idman pistindeki diri görüntüsü ve düzgün eşgali ile dikkatimi çeken tay bugün yarış yaşamına başlayacak. 1 start çekmesi de çok büyük avantaj olduğundan dolayı startla birlikte öne gelmesini beklediğim isim diri görüntüsünün hakkını vermesi halinde koşuyu lehine çevirmesini beklediğim safkan olup favorimdir.


RED ANGEL: Anne kan hattından şampiyon GRAND EKINOKS’la kardeş olması bu safkana bakış açımın her zaman farklı olmasına sebep olan bir unsur olmakla beraber Adana’da müthiş koşular yapıp GLOIN gibi nitelikli bir ismi hiçte zorlanmadan uzak farkla ekarte ederken bende çok olumlu izlenimler bırakmıştı. Sonrasında sert rakipler arasında çimde şansını deneyerek başarısız olan safkan, bugün sentetiğe çıkıyor. Sentetik pistte de en az kaba kum yarışları kadar etkili olmasını beklediğim isim bugün oldukça geri plana atılmış olması da şaşırtıcı bir durum olmakla beraber grup içerisindeki en nitelikli safkan olduğuna inandığım ismin kazanması benim için normal sonuçtur. NET FAVORİMDİR.


HALİÇ: Nitelikli orijini anlatmama gerek yok. Babası Turbo, Annesi GELİBOLU gibi müthiş bir safkanın annesi olması nedeniyle kağıt üzerinde zaten açık yarış atı. Sadece canlı olarak gözler önüne serilmesi gerekiyordu ki bunu da ilk yarışına, 4 yaşına ve uzun mesafeye rağmen kazanarak gösterdi. O yarışında kantarmada çok boğulduğundan dolayı daha etkili koşabileceği bir yarışı zorlanarak kazandı gibi gördüm. Bugün yarış nefesi daha da artacağından dolayı idman pistindeki müthiş görüntüsü ve yine çok uygun rakipler arasında start alacağından dolayı çimde 3 gömlek daha fazla koşacak olmasını da varsayarak kolay kazanmasını bekliyorum. GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSUDUR


ŞABLONUM


6.1.5.2.9.7.8
11.7.6.3.8.9.10.2.4
7.3
8.4///7.5
2.6.3.5
3-HALİÇ


26.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
26.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN