YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Mayıs 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

19 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşularıyla dikkat çeken ÇİFÇİ BAŞI (3), kum pistteki son yarışını rahat kazanmış olan SEMİHKAN (8), son yarışını ölçü almadığımız ARASHAN (5) ve ATLIOĞLUM (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Uyumlu binicisiyle start aldığı iki koşuyu da kazanmış olan ekürili STORM GIRL (2-4) ilk şanslı isimdir. GÖRKEMLİ (1) ciddi rakibi olup SEYYAHKIZI (5) sonraki ihtimaldir. GÜLDEMİRKIZ (3) sürpriz şansına sahiptir.

3.Koşu: Artan form durumunu son koşusuna da yansıtmış olan PAYİTAHT (1) uyumlu binicisiyle ilk şansa sahiptir. Hafif kilolu EMPIRE SON (10) ciddi rakibi olup ERSÖZLÜ (11) ihmal edilmemelidir. ROYAL PUNCH (7) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Artan form durumuyla HOVERCRAFT (2), son koşularını ölçü almadığımız GLOSS FOR US (1), etkili jokeyiyle MURAMER (5) ve iyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan LİTOR (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

5.Koşu: Çim pist yarışlarıyla dikkat çeken ANKARALI (2) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan DEMİR PENÇE (1) ciddi rakibi olup BAŞARILAR (3) ihmal edilmemelidir. BESTEREK (9) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren MISS MELODY (3) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Son yarışlarıyla dikkat çeken ROKSANA (6) ciddi rakibi olup GAZELLE EYES (2) ve I SAW THE SUN (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Çim pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan GERGERİLİ BURHAN (4), son koşularıyla dikkat çeken CAPE FREE (3) ve LOWE (10) birlikte şans verdiğimiz isimler olup GÖZ GÖZ EREN (5) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Uyumlu jokeyiyle son koşularını kazanmış olan SEMEND (4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son startını ölçü almadığımız ARIM (11) ve iyi form durumuyla RUAT (8) ciddi rakipleri olup KARAMENDUH (6) ihmal edilmemelidir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN