YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

18 Mayıs 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

19 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatının ilk startı öncesi hazırlıklarıyla dikkat çeken CELONIO (2) ilk şanslı isimdir. DEKMAN (4) ciddi rakibi olup eküri avantajlarıyla MISTER RIPLEY (3-1) ve PART OF ME (5-8) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Kum pistteki ilk startını kazanmış olan ZİLLİ (4) devam eden form durumuyla ilk şansa sahiptir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken HARZEMŞAHLI (2) ciddi rakibi olup KUTUP (1) ihmal edilmemelidir. MERTHAN (3) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız POUR TOI (9), iyi form durumunu son yarışlarına da yansıtmış olan DEATH RACER (5), PRODIGY (3) ve çim pistteki son startını rahat kazanmış olan AYSUN SULTAN (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Hafif kilo avantajıyla MİMOZA ÇİÇEĞİ (4), son koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken EKİNER (8) ve tecrübeli jokeyiyle VEZÜV (3) birlikte şans verdiğimiz isimler olup YILDIZABAKAN (5) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

5.Koşu: Çim pistteki son startını rahat kazanmış olan MOON BABY (2) ve iyi bir form yakalamış olan ARINA ME (3) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Artan formuyla LINDORA (7) ve PARAMOUR (8) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İlk startındaki başarılı performansıyla dikkat çeken PEKİN GOLD (4) devam eden formu ve tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Ekürili ROSA NERA (5-3) ciddi rakibi olup UTKUNBABA (2) ve ŞEKER KAHRAMAN (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan CLARIS (4), tabela dışı kaldığı son yarışlarını ölçü almadığımız SPUMADOR (7) ve ekürili ZORDERİN (10-1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. SOPHISTICATED (5) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız CANIM MİRA (2), artan formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ekürili TOROS KAPLANI (13-11) ve etkili jokeyiyle ALİ RUHİ (10) birlikte şans verdiğimiz isimler olup ALHABER (6) ciddi rakipleridir.


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN