GanyanTime.com
YENİ

20 Mayıs 2016 Cuma

GanyanTime.com

20 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda METECİK (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ULUER (7) en yakın takipçisi olacaktır.ŞAHİN TEPESİ (3) ve BAYDARŞAH (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki YAĞIZINOĞLU (1) ve KENDRIKS (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.VOLİ (4) en yakın takipçileri olacaktır.ÇAKILTAŞI (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla MOTHER OF DRAGONS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANGEL BLUE (2) ciddi rakibi olacaktır.DONG SOCIETY (3) ve SEYİR (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan FORGET ME NOT (4) koşudaki favori isimdir.LADYLUX (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KING OF TRAKYA (9) ve WESTERN POWER (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BOMANI (2) ve BABBINO CARO (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.STORY MOMENT (11) ciddi rakipleri olacaktır.EBRU QUEEN (9) sürpriz şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla GOLDEN TOWER (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZU HAT (2) en yakın takipçisi olacaktır.DUKE OF KENT (3) ve SEDDIFI (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan ÇİFTÇİHAN (1) koşudaki favori isimdir.SAADIN GÜCÜ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAZDAĞI (4) ve UĞURLUDOĞAN (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki KARA TURBO (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.BUDAKHAN (7) ciddi rakibi olacaktır.DESPOT (9) ve ÇAKICI EFE (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: Artan formuyla POLDİ (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ADABEYI (1) en yakın takipçisi olacaktır.FIRST POWER (2) ve STALLION FALCON (8) sonraki ihtimallerdir.