20 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

20 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda METECİK (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ULUER (7) en yakın takipçisi olacaktır.ŞAHİN TEPESİ (3) ve BAYDARŞAH (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki YAĞIZINOĞLU (1) ve KENDRIKS (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.VOLİ (4) en yakın takipçileri olacaktır.ÇAKILTAŞI (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla MOTHER OF DRAGONS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ANGEL BLUE (2) ciddi rakibi olacaktır.DONG SOCIETY (3) ve SEYİR (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan FORGET ME NOT (4) koşudaki favori isimdir.LADYLUX (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KING OF TRAKYA (9) ve WESTERN POWER (7) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BOMANI (2) ve BABBINO CARO (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.STORY MOMENT (11) ciddi rakipleri olacaktır.EBRU QUEEN (9) sürpriz şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla GOLDEN TOWER (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZU HAT (2) en yakın takipçisi olacaktır.DUKE OF KENT (3) ve SEDDIFI (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan ÇİFTÇİHAN (1) koşudaki favori isimdir.SAADIN GÜCÜ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAZDAĞI (4) ve UĞURLUDOĞAN (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki KARA TURBO (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.BUDAKHAN (7) ciddi rakibi olacaktır.DESPOT (9) ve ÇAKICI EFE (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: Artan formuyla POLDİ (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ADABEYI (1) en yakın takipçisi olacaktır.FIRST POWER (2) ve STALLION FALCON (8) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi