20 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

20 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GÖZALAN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÇAYIRÇİMEN (8) en yakın takipçisi olacaktır.İZDÜŞÜMÜ (10) ve KARAGÜN DOSTUM (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla FANCYCHANCY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRTÜTÜN (3-10) en yakın takipçisi olacaktır.DOMINANT SON (4) ve SADIK AĞA (7) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan KANATORYA (2) koşudaki favori isimdir.UTKUNHAN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BEST GUNNER (1) ve DOMDOM (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla AKALP (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAŞİF (3) ciddi rakibi 
olacaktır.TUMBUL YAPRAK (2) ve ÇETİNKALE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

5.Koşu: İyi durumdaki HONG KONG (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.ERKEHAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.KARADALGA (15-6) ve UĞRUAÇIK (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla ÜNALAMCA (6) ve CANCAHİDEM (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.USLUKIZ (9) en yakın takipçileri olacaktır.DOSTUMSAAD (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi durumdaki TORAMAN (9-11) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIRDENİZ (8) en yakın takipçisi olacaktır.TAYFUNER (5) ve GARANTİ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ALDERAMİN (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞÜKRÜ (6) en yakın takipçisi olacaktır.NİŞANLI KIZ (10) ve ASPENDOS (1-8) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki CHASTE (6) ve SEN BİLİRSİN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CONEY ISLAND (3) en yakın takipçisi olacaktır.BULLET PROOF (10) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi