GanyanTime.com
YENİ

19 Mayıs 2016 Perşembe

GanyanTime.com

20 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda GÖZALAN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÇAYIRÇİMEN (8) en yakın takipçisi olacaktır.İZDÜŞÜMÜ (10) ve KARAGÜN DOSTUM (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla FANCYCHANCY (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRTÜTÜN (3-10) en yakın takipçisi olacaktır.DOMINANT SON (4) ve SADIK AĞA (7) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Formda olan KANATORYA (2) koşudaki favori isimdir.UTKUNHAN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BEST GUNNER (1) ve DOMDOM (4) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla AKALP (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAŞİF (3) ciddi rakibi 
olacaktır.TUMBUL YAPRAK (2) ve ÇETİNKALE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

5.Koşu: İyi durumdaki HONG KONG (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.ERKEHAN (4) en yakın takipçisi olacaktır.KARADALGA (15-6) ve UĞRUAÇIK (7) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla ÜNALAMCA (6) ve CANCAHİDEM (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.USLUKIZ (9) en yakın takipçileri olacaktır.DOSTUMSAAD (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi durumdaki TORAMAN (9-11) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIRDENİZ (8) en yakın takipçisi olacaktır.TAYFUNER (5) ve GARANTİ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ALDERAMİN (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞÜKRÜ (6) en yakın takipçisi olacaktır.NİŞANLI KIZ (10) ve ASPENDOS (1-8) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki CHASTE (6) ve SEN BİLİRSİN (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CONEY ISLAND (3) en yakın takipçisi olacaktır.BULLET PROOF (10) ihmal edilmemesi gereken isimdir.