YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

20 Mayıs 2016 Cuma

Kurtiniadis Kurtiniadis

20 Mayıs Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

FORGET ME NOT : En ideal mesafesinde start alacak olan sprinter safkan, lehine gidişhatta yarışacak.Önde süratli gidecek kaçak atların yanı sıra, ön gruba yakın gidip koşudaki tempoyu daha da yukarılara taşıyacak isimlerin olmasından dolayı 300 lerde dış kulvarda belirmesini beklediğim safkan, usta jokeyinin yoğun teşvikleriyle koşuyu kazanmaya oldukça yakın olup Alternatif Tek Adayımdır. Rakipleri şablonumdadır.


BOMANI : Son yarışında Selim Kaya'nın gereksiz işler yapmasından dolayı kapanma sorunu yaşayan güçlü safkan, bugün tekrardan Selim Kaya ile start alacak. Koşu içerisinde kolay gitmesinden dolayı jokeyine fazla özgüven aşılaması bir handikap olsa da ben grup içerisinde bu safkanı geçebilecek herhangi bir isim bulamadım. Son yarışındaki talihsizliklerini yaşamamasını bekliyorum ve GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum.


DUKE OF KENT : Sadece gidişhattan dolayı çok şanslı gördüğüm safkandır. Önde erken bir Golden Tower ve Zu hat kapışması yaşanacak olursa son metrelerde çok diri bir şekilde gelerek koşuyu kazanması işten bile değildir. Mutlaka değerlendirilmelidir.


KAZDAĞI : Son yarışında binici hatasından kaybettiğini düşündüğüm güçlü tay bugün daha etkili koşabileceği yarış kazandığı jokeyi ile start alacak olduğundan dolayı, çok farklı koşmasını bekliyorum. Favorimdir.


KARA TURBO : Son yarışında G3 yarışta start alıp hiçte küçümsenmeyecek şekilde 5.lik alan safkan, koşuyu kazanan Toraman'ın 66 salise gerisinde koşuyu bitirmesi bile ne kadar formda olduğunun göstergesidir. Ben bugün müsait grupta tekrardan uzun mesafeye çıkması da lehine bir avantaj olduğundan dolayı kazanmasını beklediğim isimdir.


ADABEYİ : Orijin itibariyle çok dikkatle takip ettiğim safkan ilk yarışında adaptasyon sorunu yaşadıktan sonra, ikinci yarışında ilk koşunun verdiği tecrübe ile daha diri bir görüntü sergiledi. Gördüğü her koşudan sonra formunu arttıran safkanın bugün müsait rakipleri arasında kazanması normal sonuç olacaktır.


ŞABLONUM

4-FORGET ME NOT // 7.8.9.2.5.6
2-BOMANI
3.2.1
4.2.1.8.3.7
8.9.7.11.2.1
1.11.5.2.8.6

Herkese Bol Şanslar Dilerim.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN