GanyanTime.com
YENİ

21 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

21 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan BAHARGÜZELİ (1) ilk şanslı isimdir. İyi form durumuyla ekürili CESİKA (4-5), ŞEKERTANESİ (13) ve ilk yarışı öncesi hazırlıklarıyla dikkat çeken BAHT (2) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Aynı pist ve mesafeli son koşusuyla dikkat çeken LAREN (1) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan MARIAGE (6) ciddi rakibi olup FAST KHAN (3) ihmal edilmemelidir. BERATINKIZI (11) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan GÜLEN EFE (1) ilk şanslı isimdir. Artan form durumuyla KARAYÜREK (3) ve hafif kilolu SİNGAPORE PRENSİ (5) ciddi rakipleri olup ESMER EFE (7) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: İlk startındaki performansıyla dikkat çeken KINALI BEBEK (5) kazanmaya en yakın isimdir. Artan formuyla SEVALSU (11) ciddi rakibi olup NİŞANTAŞI (10) ihmal edilmemelidir. KIŞFIRTINASI (6) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

5.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken FIRST EMPIRE (3) ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşusuna da yansıtmış olan KLEISTHENES (6) ciddi rakibi olup DIVINE POWER (2) ihmal edilmemelidir. SHARK ATTACK (1) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Çim pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ekürili KAFKAS KRALI (2-1) devam eden form durumuyla ilk şanslı isimdir. Hafif kilolu CENGO (9) ve İZZETAĞA (7) ciddi rakipleri olup KAMALICAŞ (8) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken SECRET SON (8), son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan FASHITIVE (10), iyi form durumuyla VICTORY CHARM (9) ve HUNZACH DANCER (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

8.Koşu: İlk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan SEVDİĞİMKIZ (13) iyi formuyla ilk şansa sahiptir. GÜLLÜGÜL (4) ciddi rakibi olup SOYLU TURBO (14) ihmal edilmemelidir. TUNAHATUN (15) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Etkili jokeyiyle son koşusunu rahat kazanmış olan BEYAZ BULUT (1), ekürili BE MY SHADOW (4-14) ve son yarışlarıyla dikkat çeken HOŞGÖRÜ (12) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup LOST RIVER (5) ciddi rakipleridir.