YENİ
Duyuru: 19 Ağustos Cumartesi gecesi düzenlenen ABD Gulfstream Park yarışlarında 6’lı Ganyan’ı bilen 1 talihli yarışsever dağıtılacak tutar olan 206.451,18 TL ikramiyenin sahibi oldu. 7'li Ganyan'ı bilen çıkmadığından 36.686,85 TL, 7'li Plase’yi bilen çıkmadığından 18.851,55 TL ve 3'lü Ganyan'ı bilen çıkmadığından 6.504,37 TL ikramiye, 20 Ağustos Pazar ABD. Gulfstream Park yarış programına devretti.

21 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

21 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken ekürili SABRİNİN ATI (1-6) devam eden form durumuyla ilk şansa sahiptir. POYRAZ ATEŞİ (3) ve ÖZYEL (2) ciddi rakipleri olup iyi form durumuyla LORD (5) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan MADIBA (2), kum pist performansıyla dikkat çeken AKINŞAH (3) ve uzun aradan sonra start alacak olan BAWIKAL (6) birlikte şans verdiğimiz isimler olup MY HEART (1) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan GÖKKALE (4), çim pistteki son yarışlarıyla dikkat çeken ATMACA BEYİ (6) ve son startını rahat kazanmış olan BUZKAYA (1) birlikte şans verdiğimiz isimler olup KIRMANŞAH (10) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: Tecrübeli jokeyleriyle ilk startlarını alacak olan BITCOIN (2) ve AKYILDIRIM (1) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup ONTUĞ (4) ciddi rakipleridir. KUPALIM (3) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Uzun aradan sonra start aldığı koşuyu rahat kazanmış olan PERFECT WARRIOR (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. DEDEMŞAH (4) ciddi rakibi olup ENYALIOS (1) ve OĞLUM BERAT (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan SCHOOL DANCER (5) ilk şanslı isimdir. Kum pist yarışlarıyla dikkat çeken PETEK DİSA (7) ciddi rakibi olup MUSYUS (4) ihmal edilmemelidir. GOLD CLAMP (3) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan FÜLANE (4), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan BECENE GÜLÜ (6), tecrübeli jokeyiyle GÜLÜŞÜNGİZİ (8) ve KEDİGÖZÜ (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.