YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

21 Mayıs 2016 Cumartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

21 Mayıs Kurtiniadis ANKARA Tahminlerim

 
------------------------ REKLAM ------------------------

YAĞIZ EMRE : Adana pistinde vasat bir kış sezonu geçiren safkan, Ankara'ya geldikten sonra düzenli idmanlarla bu koşuya hazırlandı. Son koşusunda çok etkili bir performans sergileyen safkan formda bir şekilde bu koşuya katılacak. Ara ara patlamalar yapıp etkili performanslar sergileyen bu isim cazip konumda olduğundan lehine gidişhatta koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. MADIBA ve LAGUARDIA çok sert rakipleri olacaktır. Bu üç safkanın ayrımsız olarak kuponlara işaretlenmesi taraftarıyım. Daha sonrasında bütçe dahilinde sıralamadan değerlendirebilirsiniz.


GÖKKALE : Ankara da son koşusunu kazanarak İstanbul pistine giden safkan, çok karakterli bir yarış atı olduğunu gözler önüne serdi. Sürekli tabela içerisinde kendisine yer bulmayı başaran safkan bugün lehine şartlar altında ve uyumlu binicisi ile yarışa katılacak. Startla birlikte önde tempoyu çok yükseltecek iki safkanın olması ve bunlara ayak uydurmalarını beklediğim isimler olması sebebiyle koşu temposu istediği seviyelere yükselecektir. Düzlük üzerinde çok kolay ve tutarak ön planda belirmesini beklediğim safkandan akıcı bir sprint izlettirmesini bekliyorum Favorimdir.LADY TULPAR : Bir Drama Club temsilcisi olması ve Adil Mert Kaya harasından çıkmış olması sebebiyle çok etkili bir performans sergilemesini bekliyorum. Kaya ekürisi tay yetiştirme konusunda müthiş bir eküri ve bu işi profesyonel olarak yapan bir eküri. Sürekli tay yetiştirip camiaya sunan bu yapılanmada emeği geçen herkesi gerçekten tebrik etmek isterim. Gelelim Lady Tulpar'a. İdman pisti görüntüsü ve dereceleri itibariyle etkili olabilecek bir görüntü vermesi sebebiyle, orijin potansiyel bakımından da müthiş bir uyum olacağını düşündüğüm ismin çok etkili koşarak yarış yaşamına başlamasını bekliyorum. Favorimdir.


DEDEMŞAH : Bir takım sorunlarından dolayı sürekli aralıklarla koşmak zorunda kalan kaliteli safkanın son koşusuyla birlikte artık tüm problemlerinin çözüldüğünü gözlemledim. Kendisine ters gelebilecek uzun mesafeye rağmen müthiş bir düzlük sprinti yaparak hiç mücaedeleye girmeden liderliği alıp farkı açarak kazandığı koşu sonrasında idman pistinde daha diri görüntü verdiğini gözlemlediğim klas safkan, her ne kadar sertleşen rakipleriyle mücadele edecek olsa da bu rakiplerinden altta kalır yanı olduğunu düşünmüyorum. İdeal mesafesine yakın bir mesafede koşulacak olan yarışta etkili bir performans sergilemesini beklediğim isim olarak Favorimdir.


PETEK DISA : Tam bir kaba kum pist kısrağı olduğunu düşünüyorum. Öne düşüp yarışı ön tarafta kabullendiği her koşuda adınan söz ettirebilecek potansiyeli olduğundan dolayı, bugün yarışı önlerde götüreceği şartları da yakalamışken boş kilosunun da verdiği avantaj ile starttan çıktığı gibi koşuyu kazanması benim için normal sonuç olacaktır. Favorimdir. Tek rakibi SCHOOL DANCER olacatır.


FÜLANE : Adana'da potansiyelinin altında kaldığı koşularının ardından Ankara'ya getirilen safkan adeta kabuk değiştirdi. Son üç yarışında sürekli sert rakiplerle mücadele etti ve tabeladan düşmediği iki koşusunun yanında bir de Alburakkızı'nı avlayıp yarış kazandı. Grup içerisindeki en formda ve en güçlü safkan olduğuna inandığım kısrak, bugün fevkalade uygun rakipleriyle uzun mesafede yarışcak olmasından dolayı, bu stilde olan isimlerle müthiş performanslar sergileyen ÖMER KAYA idaresinde koşuyu kolay kazanmasını beklediğim isimdir. GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSU olacaktır.


ANKARA ŞABLONUM

9.2.7 // 6.3.8
4.5.10.1.7.8.6.3.9
8.3.2.1.4.6.7.5
4.1.8.2.7.9.3.5.6
7.5
4-FÜLANE


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN