22 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

22 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

1.Koşu: Günün ilk koşusunda TİBET (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.YOLALAN (2-3) en yakın takipçisi olacaktır.KIRKPINAR (1) ve MERCANLI (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan MAVİDALGA (5) koşudaki favori isimdir.GÖZYAŞI GECESİ (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DERİN SULTAN (2) ve ALARAM (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan ALTINBUL (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.İZSOY (5) en yakın takipçisi olacaktır.SAYGON (7) ve RODOSTO (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

4.Koşu: İyi formuyla İKRAM KIZ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.REDENTOR (1) en yakın takipçisi olacaktır.CRASSUS (2) ve ALKANHAN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki VICTORY IS OURS (3) ve SASPUNAS (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WAR LEGEND (4) en yakın takipçileri olacaktır.BİNDOKUZYÜZYEDİ (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla GOOD CURRY (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜNGÖR BABA (5) ciddi rakibi olacaktır.BARDO (1) ve CEMCEM (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan FLO JO (5) koşudaki favori isimdir.ATEN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KEPEZ STORM (7) ve ANGEL FLY (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki BÖRTE (3) ve GÖZDE GELİN (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PERHANE (11) ciddi rakipleri olacaktır.HERRING (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi