GanyanTime.com
YENİ

21 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

22 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda TİBET (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.YOLALAN (2-3) en yakın takipçisi olacaktır.KIRKPINAR (1) ve MERCANLI (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: Formda olan MAVİDALGA (5) koşudaki favori isimdir.GÖZYAŞI GECESİ (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.DERİN SULTAN (2) ve ALARAM (1) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan ALTINBUL (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.İZSOY (5) en yakın takipçisi olacaktır.SAYGON (7) ve RODOSTO (6) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

4.Koşu: İyi formuyla İKRAM KIZ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.REDENTOR (1) en yakın takipçisi olacaktır.CRASSUS (2) ve ALKANHAN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki VICTORY IS OURS (3) ve SASPUNAS (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WAR LEGEND (4) en yakın takipçileri olacaktır.BİNDOKUZYÜZYEDİ (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla GOOD CURRY (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜNGÖR BABA (5) ciddi rakibi olacaktır.BARDO (1) ve CEMCEM (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan FLO JO (5) koşudaki favori isimdir.ATEN (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KEPEZ STORM (7) ve ANGEL FLY (1) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki BÖRTE (3) ve GÖZDE GELİN (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.PERHANE (11) ciddi rakipleri olacaktır.HERRING (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.