YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Mayıs 2016 Pazar

GanyanTime.com

22 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda RAIL TRAP (13) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIZIL GÜNEŞ (8) ciddi rakibi olacaktır.FOURTY FOUR (6) ve LADY ÇİKOLATA (10) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GÖRKEMBEY (2-1) koşudaki ilk şanslı isimdir.MAGMA (5) en yakın takipçisi olacaktır.MURATEFE (6) ve KUZİKO (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ÇARÇIRA (3-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MATMAZEL ÇİKOLATA (9) en yakın takipçisi olacaktır.OFSAYT (1) ve ERYN (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KEHKEŞAN (1-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.ZAMANPRENSİ (5) ciddi rakibi olacaktır.İNSUYU (2) ve LİDERBABA (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

5.Koşu: Artan formuyla ORFİA (3) ve DÖKERBEY (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.FETHİYE (5) en yakın takipçileri olacaktır.ZAMAN YOLCUSU (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla VENJURA (13) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NİGOŞUM (6) en yakın takipçisi olacaktır.ULTRASTAR (12) ve MAYKO (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki NERUDA (3) ve ŞEHZADE METEHAN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARESİ (5) en yakın takipçileri olacaktır.INVINCIBLE LION (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla AMBERİM (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TRANSITION (1) en yakın takipçisi olacaktır.RED EYE (2) ve SELAHATTİNBEY (7) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki JANSEREY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.YAĞIZ KIZ (14) en yakın takipçisi olacaktır.WILLY WILLY (13) ve EYE CANDY (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN