YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Mayıs 2016 Pazar

GanyanTime.com

22 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda RAIL TRAP (13) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KIZIL GÜNEŞ (8) ciddi rakibi olacaktır.FOURTY FOUR (6) ve LADY ÇİKOLATA (10) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki GÖRKEMBEY (2-1) koşudaki ilk şanslı isimdir.MAGMA (5) en yakın takipçisi olacaktır.MURATEFE (6) ve KUZİKO (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ÇARÇIRA (3-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MATMAZEL ÇİKOLATA (9) en yakın takipçisi olacaktır.OFSAYT (1) ve ERYN (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KEHKEŞAN (1-9) koşudaki ilk şanslı isimdir.ZAMANPRENSİ (5) ciddi rakibi olacaktır.İNSUYU (2) ve LİDERBABA (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

5.Koşu: Artan formuyla ORFİA (3) ve DÖKERBEY (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.FETHİYE (5) en yakın takipçileri olacaktır.ZAMAN YOLCUSU (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla VENJURA (13) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NİGOŞUM (6) en yakın takipçisi olacaktır.ULTRASTAR (12) ve MAYKO (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki NERUDA (3) ve ŞEHZADE METEHAN (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KARESİ (5) en yakın takipçileri olacaktır.INVINCIBLE LION (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla AMBERİM (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TRANSITION (1) en yakın takipçisi olacaktır.RED EYE (2) ve SELAHATTİNBEY (7) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki JANSEREY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.YAĞIZ KIZ (14) en yakın takipçisi olacaktır.WILLY WILLY (13) ve EYE CANDY (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN