YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

22 Mayıs Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 5-1-2

2. Koşu: Sıralamam: 5-3

3. Koşu: Hazırlıklarında dereceli işler ortaya koyan; 2 numaralı ALTINBUL, 1 numaralı AGAH, 11 numaralı YALIKAVAK, 6 numaralı RODOSTO, 7 numaralı SAYGON ve 12 numaralı HİRA ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

4. Koşu: Son koşunu ölçü almadığım ve bu koşuya özenle hazırlanan 5 numaralı VIGASCOGNE ilk şans vereceğim isimdir. Artan bir forma sahip olan 3 numaralı İKRAM KIZ en sert rakibidir. Bu ikilinin dışında at yazacaklar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.

5. Koşu: Bu koşuya tam hedef yapılarak hazırlanan 3 numaralı VICTORY IS OURS favorimdir. Kocaeli’de kazanarak moral bulan 2 numaralı SASPUNAS, son koşunu ölçü almadığı 4 numaralı WAR LEGEND önceliklerim. 1 numaralı BİNDOKUZYÜZYEDİ, 7 numaralı RUNNER CAT ve 5 numaralı FAMILY JOY daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

6. Koşu: Gökhan Kocakaya’nın tercih ettiği 4 numaralı GOOD CURRY, 4 yarıştır geçilmeyen 2 numaralı CEMCEM ve kalitesi tartışılmaz olan 5 numaralı GÜNGÖR BABA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hatayı yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: Yeni ilgililerindeki ikinci startını gösterişli kazanan 5 numaralı FLO JO’nun, yabancısı olmadığı İstanbul’da da birinciliğe yakın görüyorum.

8. Koşu: Uzun mesafede daha iyi koşacağını son yarışında gözler önüne seren 6 numaralı GÖZDE GELİN’in, yarış hayatının ilk birinciliğine ile bugün tanışmasını bekliyorum.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN