YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 17 Eylül İzmir 1. Altılısını doğru tahmin ederek 9.793 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin.

21 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

22 Mayıs Nesine.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Sıralamam: 5-1-2

2. Koşu: Sıralamam: 5-3

3. Koşu: Hazırlıklarında dereceli işler ortaya koyan; 2 numaralı ALTINBUL, 1 numaralı AGAH, 11 numaralı YALIKAVAK, 6 numaralı RODOSTO, 7 numaralı SAYGON ve 12 numaralı HİRA ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. Geniş şablonlar bu ayağı kapatabilir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

4. Koşu: Son koşunu ölçü almadığım ve bu koşuya özenle hazırlanan 5 numaralı VIGASCOGNE ilk şans vereceğim isimdir. Artan bir forma sahip olan 3 numaralı İKRAM KIZ en sert rakibidir. Bu ikilinin dışında at yazacaklar şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilir.

5. Koşu: Bu koşuya tam hedef yapılarak hazırlanan 3 numaralı VICTORY IS OURS favorimdir. Kocaeli’de kazanarak moral bulan 2 numaralı SASPUNAS, son koşunu ölçü almadığı 4 numaralı WAR LEGEND önceliklerim. 1 numaralı BİNDOKUZYÜZYEDİ, 7 numaralı RUNNER CAT ve 5 numaralı FAMILY JOY daha sonra değerlendirmeye alınmalı.

6. Koşu: Gökhan Kocakaya’nın tercih ettiği 4 numaralı GOOD CURRY, 4 yarıştır geçilmeyen 2 numaralı CEMCEM ve kalitesi tartışılmaz olan 5 numaralı GÜNGÖR BABA arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hatayı yapanın kazanan olmasını bekliyorum.

7. Koşu: Yeni ilgililerindeki ikinci startını gösterişli kazanan 5 numaralı FLO JO’nun, yabancısı olmadığı İstanbul’da da birinciliğe yakın görüyorum.

8. Koşu: Uzun mesafede daha iyi koşacağını son yarışında gözler önüne seren 6 numaralı GÖZDE GELİN’in, yarış hayatının ilk birinciliğine ile bugün tanışmasını bekliyorum.