YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

22 Mayıs 2016 Pazar

Kurtiniadis Kurtiniadis

22 Mayıs Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Güzel bir İstanbul yarış programıyla beraberiz. 
Yoğun ve sıkı çalışmalarımız ardından hazırladığımız şablon ve tuttuğum favoriler hakkında kısa yorumlarla şablonumuzu yayınlayalım. 

Herkesin Bahtı Açık Olsun. 


Yedili Ganyan oynları için klasik olarak MAVİ DALGA ismini öneriyorum. 


BABAESKİ-İZSOY-SAYGON: Yarış yaşamın yeni başlayacak olan bu üç ismi birbirlerinden ayıramadım. Bu üç isim hakkında da kısa kısa yorumlarımı yaparak bu ayağı noktalıyorum.


BABAESKİ: Anne kan hattından Muratağa ve Ağaoğlu gibi iki Grup atıyla kardeş olması ve orijini bakımından potansiyel barındırmasının yanında, diri idman görüntüsü ile dikkatime takılan tay ilk koşusunda çok şanslı olmasını beklediğim isimdir.


İZSOY: Yine Anne kan hattı bakımından çok potansiyelli bir tay olduğunu düşündüğüm isim idman pistinde çalıştığı SAYGON ile grubun en hazır tayı görünümünde olduğundan dolayı etkili bir koşu çıkartacaktır. 


SAYGON: Anne kan hattından Turbo ile akrabalığı bulunan tay, idman pistinde en diri görüntü veren isim olarak dikkatime takıldı. İdman pisti görüntüsünü ve derecelerini koşuya yansıtması halinde kazanmasını beklediğim isim olacaktır. 


VIGASCOGNE: Son çim pist yarışında pistten olumsuz etkilendiğini düşündüğüm safkanın sondan bir önceki sentetik pist yarışı mükemmeldi. O yarışına istinaden son koşusunda da ilk sıradan önerdiğim safkan bugün lehine şartlar altında yarışacak. Önde 2-3 safkanın koşuyu süratlendirmesi muhtemel olan yarışta, orta grup içerisinde koşuyu götürmesini ve düzlük üzerinde yapacağı etkili atakları ile koşuyu lehine çevirmesini beklediğim isim olup favorimdir. 


BİNDOKUZYÜZYEDİ: Start sorunundan kurtulduktan sonra potansiyelini sahaya yansıtmaya başlayan safkan, her koştuğu koşusunun üzerine koyarak gelişim gösteriyor. Bugün çıkacağı çim pistte, kumcu yapısı nedeniyle geri planda tutulacak olsa da, anne kan hattından yüksek potansiyel ve çime yatkın oluşu sebebi ile herhangi bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Grup içerisinde Victory is ours ile birlikte mesafeyi en iyi koşacak isimlerden olan safkan, lehine gidişhat ve ağırlaşan çim pistte, sevdiği uzun mesafede koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup favorimdir. En ciddi rakibinin VICTORY IS OURS olmasını bekliyorum.GOOD CURRY: Bu safkana olan sempatimi beni tanıyan herkes bilir. Müthiş bir safkan. Startla birlükte olağanüstü bir tempoda koşuya başladığı her yarışında sonlarda da start yeni verilmiş gibi fotoya uzanan bir safkan.Son yarışında Çim Pistten olumsuz etkilendiğini düzlük üzerinde 3-4 kez değiştirdiği ayaktan da anlamaktayız. Bugün için Sentetik performansı da muamma olacak olsa da ben pek fazla yadırgayacağını düşünmüyorum. Startla birlikte öne fırlayacak olan ismi en ciddi rakibi olan CEMCEM markaj altına alacaktır. Koşu başladığı gibi viraja kadar gidecek olup düzlük üzerinde daha diri olan ismin kazanacağını düşünüyorum. Karataş faktöründen dolayı pek fazla tutmasam da değişik bir safkan olan GÜNGÖR BABA'yı da kuponlarımıza ekleme taraftarıyım.


KEPEZ STORM: Verdiği aranın ardından hem uzun hem de orta mesafede çokta zorlanmadan iki yarış kazanan safkan yine hemen hemen denk bir grupta koşacak. Kendisini tanıyan binicisinin de koşuyu en iyi şekilde takip etmesini beklediğim safkan en ciddi rakibi olduğunu düşündüğüm ATEN'den erken sıyrılabilirse koşuyu kazanmasını beklediğim isim olarak Favori hanemdeki yerini almıştır. En ciddi Rakibinin ATEN olmasını bekliyorum. Daha sonraki isimler bütçeniz dahlinde şablondan değerlendirilebilir.SHANDA: Orijin itibariyle bu tarz uzun mesafeli ve çim pist yarışlarında etkili koşmasını beklediğim safkan istikrarlı bir performans sergiliyor. Son koşusunda uzun mesafeye ve kendinden tecrübeli erkek safkanların yanında yarışmasına rağmen mücadele içinde kalması da safkanın yarış karakterini göstermektedir. Son yarışından sonra bugün yine hemcinsleri ile bence çok etkili koşacağı uzun mesafe çim pist koşusunda potansiyelini sahaya yansıtmasını beklediğim kısrağın koşuyu kazanmasını bekliyorum ve GÜNÜN EN SAĞLAM BANKOSU olarak öneriyorum.   


İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

7.3.5
5.4.1.2.6
1.3.5.8.4
4.2.5
7.3.1.5.4
13-SHANDA,


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN