YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

23 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

23 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pist yarışlarıyla dikkat çeken AĞAKAFKASLI (1), kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren AKDAĞLAR (6), ilk startını rahat kazanmış olan ÇELİKÇİÇEĞİ (3) ve etkili jokeyiyle ÖRNEKAY (5) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken hafif kilolu FATİ (4) ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla LADİN (1) ciddi rakibi olup etkili jokeyiyle PAN STAR (5) ihmal edilmemelidir. KOŞAN HATUN (8) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız SAHARA SKY (2), son startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan İŞKODRA (6), hafif kilolu ORE (15) ve AFRICAN QUEEN (1) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Aynı pist ve mesafeli ilk koşusunu tabelada tamamlamış olan ekürili OLCAYIN OĞLU (1-3) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. RACON (2) ciddi rakibi olup CAN EMİNEM (5) ve AY SUNGUR (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ULAKÇI (4) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İMPARATOR (1) ciddi rakibi olup artan formuyla DAMLATAŞ (9) ihmal edilmemelidir. TUNAHANBEY (3) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren TURAP (2) ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla ESCAPE TO VICTORY (1) ve NEW STAR (9) ciddi rakipleri olup BRAVE GREY (3) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken ÜZÜMKAYA (1), etkili jokeyiyle VİCDANSIZ (6), artan formunu son koşusuna da yansıtmış olan BİNENBİLİR (2) ve NEWALEHEMO (5) sırasıyla şans verdiğimiz isimlerdir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN