YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.06 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

22 Mayıs 2016 Pazar

GanyanTime.com

23 Mayıs Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki ilk koşusunda başarılı bir ikincilik elde etmiş olan AYTEMİZ (6), iyi form durumuyla VAYVAYVAY (2) ve son startını ölçü almadığımız ATEŞ SUYU (1) birlikte şans verdiğimiz isimler olup JUNIOR DURU (4) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle RENGÜL (2), iyi form durumuyla hafif kilolu KÖSENİM (8), ANEMON FIVE (1) ve tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız GAZEVAN (11) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: Aynı pistteki yarış hayatlarının ilk startlarını arka arkaya bitirmiş olan KING KAISER (4) ve TOVİN (5) devam eden form durumlarıyla ilk şanslı isimlerdir. DURAN AĞA (2) ve FIRST CHANCE (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Tecrübeli jokeyiyle aynı pistteki ilk startını çok rahat kazanmış olan ekürili GÜLDEMİRKIZ (1-2-3-5) kazanmaya en yakın isimdir. KAYASERAP (4) ciddi rakibidir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız JUNIOR PIANIST (4) ve iyi bir 
form yakalamış olan WHO IS THAT CHICK (6) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup BLUE POWER (1) ciddi rakipleridir. HERO ADMIRAL (5) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: İyi form durumlarını kum pistteki son koşularına da yansıtmış olan KIZILHAN (3) ve VELİAHTIM (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup BAŞMİMAR (4) ciddi rakipleridir. BAHTIAK (1) sonraki ihtimaldir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN