YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Mayıs 2016 Pazartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

23 Mayıs Kurtiniadis ADANA Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Adana yarışlarında da ikramiyenin yüksek olacağına inanmadığımdan dolayı ön planda olan safkanların şansları çok yüksek olduğundan dolayı kendi namıma misli kurgular deneyeceğim.

Herkese Bol Şanslar dilerim.


LADİN: Grup içerisindeki en iyi performansa sahip olmasının yanında oldukça uygun rakipler arasında yarışacak olmasından dolayı da artı bir avantajı olarak dikkat çekiyor. Müsait rakipler yanında koşuyu kazanmasını bekliyorum ve GÜNÜN BANKO İSMİ olarak öneriyorum.


OLCAYIN OĞLU: Grupta koşu gören rtek at olmasının yanında gördüğü koşunun ardından idmanlarında da iyi dereceler gerçekleştirerek formunu yükseltti. İlk koşusunda olduğu gibi adaptasyon sorunu yaşamayacağını ve eküri desteğiyle koşuyu kazanmasını bekliyorum ve GÜNÜN BİR DİĞER BANKOSU olarak öneriyorum.ULAKÇI: İnanılmaz uygun rakiplerle yarışacağından dolayı çok ön planda tuttuğum safkan süratli gidecek grubun arkasında yakın takip edip virajdan sonra arttıracağı temposuyla sonuca gitmeye çalışacak. Bu senaryonun gerçekleşme olasılığının çok yüksek olmasından dolayı koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


TURAP: Kazandığı koşularda çok diri görüntü veren safkan stilindeki rakiplerin olduğu bu koşuda da çok fazla etkilenmesini beklemediğim isimdir. Grup içinde form bakımından Escape To Victory dışında beğendiğim bir safkanın olmayışından da istifade ederek bilinen temposu ve diriliği ile kazanabilir. 


ÜZÜMKAYA: Y,ne aşık olduğu çime çıktıktan sonra geçen seneki formuna kavuşan bir safkan Üzümkaya. Bugün yine uyumlu aprantisi altında, uygun grupta ve sevdiği çim pistte yarışacağından her türlü gidişhatta etkilenmemesinin de avantajıyla koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup GÜNÜN BİR DİĞER BANKOSUDUR.


ŞABLONUM

1-LADİN
1.6.15///11.14.12.9.8.7.5.4.3.2.10
1-OLCAYINOĞLU
4-ULAKÇI//3.7.9.8.1
2-TURAP//1
1-ÜZÜMKAYA


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN