YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23 Mayıs 2016 Pazartesi

Kurtiniadis

23 Mayıs Kurtiniadis KOCAELİ Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

ATEŞ SUYU: İlk yarışında başlarda adaptasyon sorunu yaşamasına rağmen düzlük üzerinde çok etkili bir sprint gerçekleştirerek çok rahat şekilde koşuyu kazanmayı başardı. Bir sonraki yarışında uzun mesafeden olumsuz etkilendiği görülen safkan bugün tekrardan kısa mesafeye dönüyor. Önde müthiş süratli geçmesini beklediğim tempo dolayısıyle adaptasyon sorunu yaşamadığı takdirde düzlüğe yakın ve düzlük üzerinde etkili sprint atarak koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


RENGÜL: Ağır kilosuna rağmen müthiş uygun grupta yarışacağından dolayı en etkili olduğu mesafe ve jokeyi idaresinde koşuyu kazanmaya oldukça yakındır. En sert rakibinin GAZEVAN olmasını bekliyorum.


MİZGİNHAT: Orijin itibariyle beklentilerin yüksek olduğu tay Kocaeli'ye getirilerek bir idman yaptırılarak bu koşuya hazırlandı. Yüksek potansiyelini sahaya yansıtması halinde koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır.


EKÜRİLER: Bu koşu hakkında yorum yapmak içimden gelmedi. Kolaçan'ın kazanmasını bekliyorum.


HERO ADMIRAL: Bugün önde bomboş kaçacağı bir gidişhatta yarışacağından dolayı çok etkili bir performans sergilemesini beklediğim safkanın mutlaka değerlendirilmesi taraftarıyım. Favorimdir.BAHTIAK: Önde çok sayıda sürat yapacak ismin olması sebebiyle yarışın temposunun normal seviyelerden yukarıda olacağını düşündüğümden dolayı, ön grubu fazla elinden kaçırmadığı takdirde koşuyu düzlük üzerinde yapacağı etkili atakları ile ağır kilosuna rağmen kazanmasını bekliyorum.


ŞABLONUM


1.6//3
2.11//8.4.1.10.3
7.6.4.3
2-KOLAÇAN
5.4.2.1.6.3
1.2.3.4.6.5Herkese Bol Şanslar Dilerim.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN