YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

23 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

24 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda HÜNKAROĞLU (3) ve ANILKAYA (5) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AKLISELİM (2) en yakın takipçileri olacaktır.FAKI BEY (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

2.Koşu: İyi durumdaki TANGO WINNER (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.PARTY LOVER (7) en yakın takipçisi olacaktır.THE DAUGHTER SUN (8) ve MISS ELENI (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi durumdaki HERGELE (3) ve BORANEFE (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.COŞANMERİÇ (8) en yakın takipçileri olacaktır.RABAT GÜZELİ (10) ihmal edilmemesi gereken isimdir. 

4.Koşu: İyi formuyla MAGFELLOW (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MELIORA (7-10) en yakın takipçisi olacaktır.OĞLUMKEREM (11) ve TEKDAL (5) sonraki ihtimallerdir. 

5.Koşu: Formda olan PERİ BEYİ (5) koşudaki favori isimdir.KRAL EGE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MONAVENTO (8) ve PRENSESIRMAK (6) sonraki ihtimallerdir. 

6.Koşu: İyi formuyla TESLA (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MANCINI (4) en yakın takipçisi olacaktır.ALEV ABLA (8) ve UNIVERSE (13) sonraki ihtimallerdir. 

7.Koşu: İyi durumdaki ÇAKIRCELEP (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.SONYAĞMUR (2) ciddi rakibi olacaktır.BESSEY (3) ve NASİBİN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN