YENİ

24 Mayıs 2016 Salı

GanyanTime.com

24 Mayıs Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda WIND RUNNER (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EDGARDO (1) ciddi rakibi olacaktır.HERCULES (8) ve SLAYER SCREAM (7) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi formuyla ONURLUCAN (6) ve ATASOY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SİBİRYALI (7) ciddi rakipleri olacaktır.ŞAFAK VAKTİ (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: İyi formuyla AS GRANDFATHER (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEYTINOGLU (4) ciddi rakibi olacaktır.COMFORT ZONE (2) ve NIGHT OF THE OCEAN (1) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki LA BOHEME (1) ve SEPTEMBER WIND (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NAME HER NAME (2) en yakın takipçileri olacaktır.YURDAKAN (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

5.Koşu: İyi formuyla KAPTANTOR (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.STRONG (5-6) ciddi rakibi olacaktır.DERYA SULTAN (1) ve GÜNEYSELİ (2-4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

6.Koşu: Artan formuyla KIZIMESRA (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞİVENAZ (4) ciddi rakibi olacaktır.ÇIRABEY (13) ve ASGARD (2) sonraki ihtimallerdir.