YENİ
UNUTMAYIN! SİTEMİZİN DEVAMLILIĞI İÇİN SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDEREK VE SİTEMİZİ TÜM YARIŞ SEVER DOSTLARINIZA ÖNEREREK BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ. İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

24 Mayıs 2016 Salı

GanyanTime.com

24 Mayıs Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda WIND RUNNER (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EDGARDO (1) ciddi rakibi olacaktır.HERCULES (8) ve SLAYER SCREAM (7) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi formuyla ONURLUCAN (6) ve ATASOY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SİBİRYALI (7) ciddi rakipleri olacaktır.ŞAFAK VAKTİ (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: İyi formuyla AS GRANDFATHER (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEYTINOGLU (4) ciddi rakibi olacaktır.COMFORT ZONE (2) ve NIGHT OF THE OCEAN (1) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki LA BOHEME (1) ve SEPTEMBER WIND (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NAME HER NAME (2) en yakın takipçileri olacaktır.YURDAKAN (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

5.Koşu: İyi formuyla KAPTANTOR (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.STRONG (5-6) ciddi rakibi olacaktır.DERYA SULTAN (1) ve GÜNEYSELİ (2-4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

6.Koşu: Artan formuyla KIZIMESRA (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞİVENAZ (4) ciddi rakibi olacaktır.ÇIRABEY (13) ve ASGARD (2) sonraki ihtimallerdir.