YENİ
12 EKİM'DE DE KAZANDIRMAYA DEVAM ETTİK! Yazarımız Özgür Gökçe'nin 12 Ekim ANKARA 1. Altılı tahmini 793 TL, Adanalı'nın İZMİR Altılı tahmini ise 296 TL kazandırmıştır. // Ayrıca yazarımız Adana'lı 3 Ekim DİYARBAKIR altılısını doğru tahmin ederek 65.728 TL kazandırmıştır. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin.

24 Mayıs 2016 Salı

GanyanTime.com

24 Mayıs Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda WIND RUNNER (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EDGARDO (1) ciddi rakibi olacaktır.HERCULES (8) ve SLAYER SCREAM (7) sonraki ihtimallerdir. 

2.Koşu: İyi formuyla ONURLUCAN (6) ve ATASOY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SİBİRYALI (7) ciddi rakipleri olacaktır.ŞAFAK VAKTİ (3) ihmal edilmemesi gereken isimdir. 

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: İyi formuyla AS GRANDFATHER (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ZEYTINOGLU (4) ciddi rakibi olacaktır.COMFORT ZONE (2) ve NIGHT OF THE OCEAN (1) sonraki ihtimallerdir. 

4.Koşu: İyi durumdaki LA BOHEME (1) ve SEPTEMBER WIND (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NAME HER NAME (2) en yakın takipçileri olacaktır.YURDAKAN (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir. 

5.Koşu: İyi formuyla KAPTANTOR (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.STRONG (5-6) ciddi rakibi olacaktır.DERYA SULTAN (1) ve GÜNEYSELİ (2-4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir. 

6.Koşu: Artan formuyla KIZIMESRA (10) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞİVENAZ (4) ciddi rakibi olacaktır.ÇIRABEY (13) ve ASGARD (2) sonraki ihtimallerdir.