GanyanTime.com
YENİ

24 Mayıs 2016 Salı

SERCAN çancı

24 Mayıs Kurtiniadis ANKARA Tahminleri

 

HUMA KUŞU: İstikrar abidesi bir kısrak. Gücünün tırnağının yettiği her rakiple baştan sona kadar mücadeleden kopmayarak çok etkili performanslar sergileyebiliyor. Bugün de kendi lehine gidişhatta denk rakipler yanında yarışacak. Sürekli süratli isimlerle yarıştığından dolayı liderliği alamadığı yarışlarda yine direnç göstermesine rağmen liderliği alarak koştuğu her yarışında daha iyi performans sergilediğine inanıyorum. Aradan sonra koştuğu iki yarışı ile de kondüsyon açığını tamamen kapatan isim startla birlikte liderliği alıp, kendi temposunu düşük tutarak viraja dinç girmek isteyecektir. Uyumlu ve bu işi en iyi yapan jokeyinin de performansına doğrudan etki etmesini beklediğim kısrak NET FAVORİM olup kuponlara ilk sıradan yazılması gereken isimdir. Rakipleri şablonumdadır.


COŞANMERİÇ: Son koştuğu koşudaki performansını ve neticesini pek ölçü almıyorum. Bugun için tüm şartlar lehine. Kalabalık grupta kulvar avantajı, jokey avantajı, gidişhat avantajı gibi çeşitli avantajlara sahip olan safkandan çok etkili bir performans bekliyorum. Çok süratli geçmesi muhtemel olan yarışta iyi bir yer tutuması ve trafik sorunu yaşamaması halinde çok etkili sprintiyle koşuyu kazanmaya oldukça yakın olup Favorimdir. En yakın rakibinin bugün oldukça geri planda tutulmasını beklediğim nitelikli ve potansiyelli bir isim olduğuna inandığım BERKEBEY  ve aynı düşünceleri paylaşacağım  GÜNEY FIRTINASI olmasını bekliyorum.


MAGFELLOW: Aradan sonra koşmuş olduğu yarışlarında çok başarılı sonuçlar elde eden safkan, son yarışında Adana'da KV yarış koşup Kareem arkasında başarılı bir 2.lik elde eden safkan bu yarışına çok iyi işlerle hazırlandı.Önde birbirini yıpratıp yarışı süratlendirecek isimlerin olması sebebi ile ön tarafa yakın takip edim, kaçak safkanların dama dediği yerde alacağı liderliği fotoya kadar korumasını bekliyorum. Favorimdir.


PERİ BEYİ: Son koşmuş olduğu yarışında G3 mücadelede sınıf safkanlar arasında müthiş bir performans sergileyen safkan bugün bir alt grupta daha iyi jokey ile daha müsait rakipler arasında yarışacak. Startla birlikte yine kendi temposunu rakiplerine kabul ettirecek safkan, viraj üzerinde arttıracağı temposunu farkı açarak fotoya kadar korumasını bekliyor ve GÜNÜN BANKO İSMİ olarak öneriyorum.


TESLA :Anne kan hattından yüksek potansiyle barındıran safkan, kumcu bir isim gibi görünecek olsa da Babasının Win river Win olması çim pist performansını da doğrudan etkiliyor. Son koşusunda da diri bir görüntü vermesi çim pistte de uzun mesafelerde etkili olabileceğini düşündüğümden, bu tarz gruplarda her zaman söz sahibi olmasını beklediim isim Favorimdir.


YÜREĞİM : Aradan sonra her gördüğü koşu sonrasında formunu yükselterek kondüsyon açığını büyük ölçüde kapattı. Bugün için oldukça müsait rakipler arasında en ideal mesafesinde yarışacak olması sebebi ile yarışı süratlendirecek isimlerin olması da en büyük avantajlarından olduğu için düzlüğe orta grupta kolay şekilde çıkmasını beklediğim safkan, diri bir sprint izlettirerek koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup NET FAVORİMDİR.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.7.6///3.5.8 
8.17.12.4.3/// 2.5.7.6.10.11 
8.12.7.2.11.5.3.1 
5-PERİ BEYİ 
7.4 
10.3///1.4 

ŞABLON TUTARI: 253,44 TL'dir.

Bütçesi kısıtlı olan takipçilerimin çizgiyle ayrılmış olan kısıma kadar olan safkanları veya şablonda tutmadıkları isimleri eleyerek değerlendirmelerini öneririm.


Herkese Bol Şanslar Dilerim.