YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

24 Mayıs 2016 Salı

Kurtiniadis Kurtiniadis

24 Mayıs Kurtiniadis KOCAELİ Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

WIND RUNNER : Gruptaki en kaliteli at olduğuna inandığım safkan verdiği aradan sonra her geçen gün ve gördüğü her yarış sonrasında formunu yükseltti. Bugün daha müsait grupta start alacağından dolayı, koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.


ONURLUCAN : El değiştirdikten sonra sınıf değiştiren safkan müthiş formda. Bir isim bu kadar formdayken, ben kendi namıma kılıç çekemem. Önde süratlenecek tempoyu, yakından takip edip kolay tempsuyla viraj üzerinde  alacağı liderliğini fotoya kadar koruyacaktır. GÜNÜN BANKOSUDUR.


ONUREFE : Grup içerisinde bu kadar süratli isim varken, yarış temposunun düşük geçmesini düşünmüyorum. Bu şartlar altında iyi bir bekleme yarışı yapacak olan safkan düzlük üzerinde çok diri bir sprint izlettirerek koşuyu kazanabilir.


SEPTEMBER WIND : Verdiği üç aylık araya rağmen grubun en güçlü kısrağı olduğunu düşündüğüm isim, önde yarışın süratlenecek olmasını avantajına çevirmesini beklediğim isimdir. Koşuyu kazanmasını bekliyorum. Alternatif tek adayımdır.


KAPTANTOR : Çok güçlü bir safkan olduğuna inanmasam da, grupta da bu isimden güçlü başka bir safkan göremedim. Kazanması benim için normal sonuç olacaktır. Alternatif tek adayımdır. Ancak ilk yarışındakiş adaptasyon sorununu düşünecek olursak ve de tay yarışı olması sebebi ile kalabalık tutmakta fayda görüyorum.


OĞLUM BARAN : Daha maiden bir isim olmasına rağmen kendinden ve bu gruptan güçlü isimlerle gördüğü yarışlarında gücünü ve kalitesini ortaya koydu. Kocaeli pistinde ortaya koyduğu yarışı da çok olumlu. Bence kazanması normal sonuç olacaktır.ALTILI GANYAN ŞABLONUM4.1.2.7.8.3.5
6-ONURLUCAN
5.1.3.2.6.4
4-SEPTEMBER WIND / 1
3-KAPTANTOR / 6.2.5
15.14.13.10.12.2.1.11.4.5


24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN