YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

24 Mayıs 2016 Salı

GanyanTime.com

25 Mayıs Beygir.com ELAZIĞ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan HOZANBEY (2) ilk şanslı isimdir. Son koşularıyla dikkat çeken O SES (9) ve ASİARTUN (6) ciddi rakipleri olup ÇAĞDAŞDEHA (1) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistteki ilk startlarını birincilikle tamamlamış olan AYŞEROSE (1) ve BİHRUZ (3) devam eden form durumlarıyla öncelikle şans verdiğimiz isimler olup KIZILGERDAN (4) 
ciddi rakipleridir. BEYBİNİN KIZI (2) sonraki ihtimaldir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: Aynı pistteki iki startında da başarılı bir performans sergilemiş olan İSMET (7) kazanmaya en yakın isimdir. Son koşusuyla dikkat çeken DORUGÜZEL (5) ciddi rakibi olup UÇANBEBEK (10) ve KOPARANKIZ (9) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

4.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız AYDANARI (1) ilk şanslı isimdir. Artan formuyla KIMIZ (4) ciddi rakibi olup YANDIMAYŞE (2) ihmal edilmemelidir. Ekürili ADALETKAYA (3-5) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ZAHAN (17) ilk şanslı isimdir. Son startını rahat kazanmış olan BELENGEZ (1) ve son yarışıyla dikkat çeken BORGATA (3) ciddi rakipleri olup KLEINER KIND (13) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Aynı pistteki son koşusunu birincilikle tamamlamış olan hafif kilolu PARLAN (14) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son yarışlarıyla dikkat çeken DELİ NUSRET (4), PASTORIA (13) ve BABA MEHEY (1) ciddi rakipleridir.

7.Koşu: Kum pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken TAŞÇI PEHLİVAN (1) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan VİNDIRHAT (3) ciddi rakibi olup ÇAĞLARBEYİ (2) ve SADE REYİS (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Kum pistteki ilk startlarıyla dikkat çeken MİRZALAĞA (3) ve SERCANSULTAN (10) devam eden form durumlarıyla ilk şanslı isimlerdir. Bu koşuyla yarış hayatlarına başlayacak olan VAĞON (4) ve ZAZA AHMET (5) ciddi rakipleridir.

9.Koşu: İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan ŞÜKRANIN OĞLU (1), tabela dışı kaldığı son yarışını ölçü almadığımız ULUÇAKAR (10) ve son koşularıyla dikkat çeken BORDOBATUR (17) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup DEDE ÖMER (9) ciddi rakipleridir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN