YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

25 Mayıs 2016 Çarşamba

GanyanTime.com

25 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız ekürili SOYLU GÜZEL (4-8) etkili jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Artan formuyla GÖZ DAĞI (1) ciddi rakibi olup ÖZBAYHAN (3) ve MUCİT (7) ihmal edilmemesi gereken isimlerdir.

2.Koşu: Start aldığı iki koşuda da başarılı bir performans sergilemiş olan ALPİKE (3) uyumlu jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan BEYAZ KULE (1) ciddi rakibi olup BAHANE (4) ve BERİLSU (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan MADEMOISELLE (2), hafif kilo avantajıyla BLAZE OF GLORY (8), etkili jokeyiyle FINY (6) ve artan form durumuyla LABEZERIN (3) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: Son koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken ALBURAK KIZI (6) ve iyi form durumuyla DOST ELİ (3) tecrübeli jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimler olup PAMUK NİNE (2) ciddi rakipleridir. TEMİZKAAN (11) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken MANTICORE (5) ilk şanslı isimdir. Usta jokeyiyle CAHARKALA (2) ciddi rakibi olup PHUKET (8) ihmal edilmemelidir. CHAMP LION (3) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Aynı pistteki iki startından da rahat birincilikler elde etmiş olan TOMS (5) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. İyi form durumuyla DAYIM BENİM (1) ciddi rakibi olup NAİFCAN (8) ve NEW CASTLE (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Çim pist yarışlarıyla dikkat çeken hafif kilolu CANT TOUCH THIS (8), tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız PROFESSOR (4) ve iyi form durumuyla LİRA LİRA (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. WINTER GALLOP (5) ciddi rakipleridir.

8.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşusunu ölçü almadığımız ELANİLİM (10) usta jokeyiyle ilk şansa sahiptir. Çim pist yarışlarıyla dikkat çeken AĞRI KESİCİ (4) ciddi rakibi olup GÜZELKAYA (3) ihmal edilmemelidir. CANDOSTUM (1) sonraki ihtimaldir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN