YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

25 Mayıs 2016 Çarşamba

Kurtiniadis

25 Mayıs Kurtiniadis İSTANBUL Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

FİNY: Yarışın süratli gidecek olmasından dolayı çok avantajlı olan kısrak son yarışında apranti kurbanı oldu. Haddinden fazla bekleyince elinde kalan Finy bugün usta jokeyi idaresinde yerinde sprintine başlarsa koşuyu kazanmaya oldukça yakındır. 


DOST ELİ: Bu tarz orta mesafeli ve birazda süraatli giden yarışlarda düzlük üzerinde çok kolay tempoda ön tarafı yakalayıp basit galibiyetlere imza atabilen bir isim. Bugün de lehine şartlar altında sevdiği çim pistte yarışacağından dolayı koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir. 


CHAMP LION: Genelin aksine benim ön plana çıkaracağım tay Champ Lion olacaktır. İdman pistinde çok beğendiğim bir isim olan tayın koşusunu merakla bekliyorum. Düzgün bir startla birlikte koşuya ağırlığını koyabilir.


NEW CASTLE: Grup içerisindeki en seri safkan olarak dikkat çekiyor. Startla birlikte seri tempoda başlayıp kaçarak bitirmeye çalışacak. Sert rakiplere rağmen bunu başarabilir. Dikkat!


CANT TOUCH THIS: Koştuğu her yarışından sonra artan formu ile dikkat çeken bir safkan. Potansiyelli bir pedigriye sahip olmasının yanında koştuğu her yarışıyla tecrübelenmesi sebebiyle de potansiyelini gün geçtikçe sahaya yansıtacak bir isim. Sondan önceki Toms'a geçildiği başarılı yarışıyla daha da dikkatimi çeken safkan son yarışında da  ağır pistten etkilendiğinden dolayı ikincilikte kaldığını düşünüyorum. Bugün için normale dönen şartlarda denk rakipler arasında koşuyu kazanmasını bekliyorum ve GÜNÜN BANKO İSMİ olarak öneriyorum.


GÜZELKAYA: Son yarışında ağır kilosuna ve stili atlara rağmen çok diri bir beşincilik elde ederken derece olarakta tatmin edici bir sonuç gösterdi. Bugün denk rakipler arasında normale dönen sikleti ve artan formu ile kazanmasını bekliyorum. 


ŞABLONUM


6.8.7.9
3.6.1.2.7.9
3.5.2.8
3.8.6.5.1
8-CANT TOUCH THIS 
3.4.1.10


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN