26 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

26 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Günün ilk koşusunda PARPALİ (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.GECENİN SESİ (3) en yakın takipçisi olacaktır. GÜÇLÜBERKAY (4) ve KADHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan GLOIN (2) koşudaki favori isimdir.TONY OBELIX (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır. DİDİ KOÇİ (1) ve AMIGRA (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi formuyla BAHARŞAH (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RUAT (4) en yakın takipçisi olacaktır. YÜCELİR (2) ve BURÇAKHAN (1) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan AKARNEJAT (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.DALİCİM (7) en yakın takipçisi olacaktır. KOMPLİMAN (10) ve KAFKAS İMPARATORU (9) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan CAMELOT (3) koşudaki favori isimdir.GAZELLE EYES (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır. GOOD HEARTED (7) ve WOLFS REVENGE (6) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla RUDE BOY (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir. GREY CORAL (1) en yakın takipçisi olacaktır. BAYBAŞKAN (6) ve ARSEN LUPEN (5) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan TİREBOLU (9) koşudaki ilk şanslı isimdir.SİNAÇÖLÜ (8) en yakın takipçisi olacaktır.LİDEREFE (7) ve YANIKALİ (10) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki KATI SEMİH (5) ve NİNOŞUN OĞLU (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.YÜKSELİM (6) ciddi rakipleri olacaktır.GÖKKURT (1) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

9.Koşu: İyi formuyla HAKİME (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.SCARF (5) en yakın takipçisi olacaktır.HASRET RÜZGARI (3) ve DERAŞ (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi