26 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin
GanyanTime.com Facebook GanyanTime.com Twitter
Reklam Alanı

26 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BABAKAYRA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BALIKÇI BARON (3-7) en yakın takipçisi olacaktır.ESER (4) ve ŞARK GÜNEŞİ (13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla SELÇUKLUBEYİ (1) ve HORASANGÜNEŞİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MAESTRO (3) ciddi rakipleri olacaktır.KULUTLU (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla HARDRIDGE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FLY SO FREE (2) ciddi rakibi olacaktır.BABİ (3) ve YILDIRIM ŞAH (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan KOVBOY (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.TURBONUN OĞLU (7) en yakın takipçisi olacaktır.AĞAPERSEN (1) ve EMİR EFESİ (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki AL MAHA (10) ve GHOST OF DARKNESS (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CLARIS (7) ciddi rakipleri olacaktır.BEZMİ ALEM (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla SPUMADOR (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BRANZINI (3) ciddi rakibi olacaktır.BAY ÇİFTÇİOĞLU (4) ve DOMINANT SON (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan RAZYANA (1) koşudaki favori isimdir.DÜŞÜMDEKİ (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FETHİYE (6) ve ALHABER (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan ARMANIUS (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FANİZAN (8-9) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜKNEFES (2) ve URFA (14-7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla POUR TOI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HOŞSEDA (2) en yakın takipçisi olacaktır.İPEKKIZ (1) ve TROPICAL STORM (11) sonraki ihtimallerdir.

Sosyal Medya'da Bizi Mutlaka Takip Edin
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi