YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Mayıs 2016 Perşembe

GanyanTime.com

26 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BABAKAYRA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BALIKÇI BARON (3-7) en yakın takipçisi olacaktır.ESER (4) ve ŞARK GÜNEŞİ (13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla SELÇUKLUBEYİ (1) ve HORASANGÜNEŞİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MAESTRO (3) ciddi rakipleri olacaktır.KULUTLU (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla HARDRIDGE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FLY SO FREE (2) ciddi rakibi olacaktır.BABİ (3) ve YILDIRIM ŞAH (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan KOVBOY (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.TURBONUN OĞLU (7) en yakın takipçisi olacaktır.AĞAPERSEN (1) ve EMİR EFESİ (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki AL MAHA (10) ve GHOST OF DARKNESS (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CLARIS (7) ciddi rakipleri olacaktır.BEZMİ ALEM (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla SPUMADOR (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BRANZINI (3) ciddi rakibi olacaktır.BAY ÇİFTÇİOĞLU (4) ve DOMINANT SON (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan RAZYANA (1) koşudaki favori isimdir.DÜŞÜMDEKİ (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FETHİYE (6) ve ALHABER (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan ARMANIUS (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FANİZAN (8-9) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜKNEFES (2) ve URFA (14-7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla POUR TOI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HOŞSEDA (2) en yakın takipçisi olacaktır.İPEKKIZ (1) ve TROPICAL STORM (11) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN