YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

26 Mayıs 2016 Perşembe

GanyanTime.com

26 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BABAKAYRA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BALIKÇI BARON (3-7) en yakın takipçisi olacaktır.ESER (4) ve ŞARK GÜNEŞİ (13) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla SELÇUKLUBEYİ (1) ve HORASANGÜNEŞİ (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MAESTRO (3) ciddi rakipleri olacaktır.KULUTLU (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: İyi formuyla HARDRIDGE (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.FLY SO FREE (2) ciddi rakibi olacaktır.BABİ (3) ve YILDIRIM ŞAH (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan KOVBOY (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.TURBONUN OĞLU (7) en yakın takipçisi olacaktır.AĞAPERSEN (1) ve EMİR EFESİ (3) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki AL MAHA (10) ve GHOST OF DARKNESS (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CLARIS (7) ciddi rakipleri olacaktır.BEZMİ ALEM (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla SPUMADOR (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BRANZINI (3) ciddi rakibi olacaktır.BAY ÇİFTÇİOĞLU (4) ve DOMINANT SON (6) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan RAZYANA (1) koşudaki favori isimdir.DÜŞÜMDEKİ (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.FETHİYE (6) ve ALHABER (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan ARMANIUS (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.FANİZAN (8-9) en yakın takipçisi olacaktır.BÜYÜKNEFES (2) ve URFA (14-7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla POUR TOI (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.HOŞSEDA (2) en yakın takipçisi olacaktır.İPEKKIZ (1) ve TROPICAL STORM (11) sonraki ihtimallerdir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN