YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

27 Mayıs 2016 Cuma

GanyanTime.com

27 Mayıs Beygir.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan IRON CLAD (1) ve iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan MIZZEN OF TURKEY (3) ilk şanslı isimlerdir. ŞEKER AĞA (4) ve KAFKASLI (2) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Usta jokeyiyle start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan İZŞAN (3) ilk şansa sahiptir. İyi form durumlarını son yarışlarına da yansıtmış olan SARAYBOSNA (6) ve DESPOT (2) ciddi rakipleri olup MONTEGO (5) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken RADYOCU (6) devam eden form durumuyla ilk şansa sahiptir. Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren AUF WIEDERSEHEN (2), son startını ölçü almadığımız KISS YOUR HANDS (3) ve HIDDEN JEWELS (5) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan KAFADAR (6) usta jokeyiyle ilk şanslı isimdir. Uzun aradan sonra yarış gösterilmiş olan SÜVARİOĞLU (7) ciddi rakibi olup MERKÜROĞLU (3) ihmal edilmemelidir. SANCAR BEY (8) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: İlk startıyla dikkat çeken TETİNA (13) etkili jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan TOROSDAĞI (10) ve CELALİYE (3) ciddi rakipleri olup artan formuyla hafif kilolu HİRA (11) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Kum pist yarışlarındaki başarılı performansıyla dikkat çeken YILMABAŞAR (8) tecrübeli jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. İyi form durumuyla MERİH (6) ve ekürili TORAMAN (10-3) ciddi rakipleri olup BAŞSEKLAVİ (1) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Çim pist koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken KAREEM (1) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan HARPUTLUNUN OĞLU (2) ciddi rakibi olup UNCLE (3) ve PEPE (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SARAYCARİYESİ (12), iyi form durumuyla GÖRKEMCAN (4) ve ALTIN KRAL (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. Etkili jokeyiyle ÇİFTÇİBEY (3) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

9.Koşu: Uzun aradan sonra start alacak olan POWER LOVE (1), iyi bir form yakalamış olan SAN MARINO (2), tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız KEISHA (4) ve çim pistteki ilk yarışını rahat kazanmış olan DRY CLEANER (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN