YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Mayıs 2016 Perşembe

GanyanTime.com

27 Mayıs Beygir.com İZMİR At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Çim pist koşularıyla dikkat çeken KING OF BROTHERS (5), kazandığı yarışlar sonrası formunu sürdüren ÇARINOĞLU (1), iyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan DEATH RACER (4) ve ilk çim startını rahat kazanmış olan NALYAKAN (6) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

2.Koşu: Çim pistteki ilk startlarıyla dikkat çeken ÜNALAMCA (1) ve AHMİN (5) devam eden form durumlarıyla birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumlarını koşularına da yansıtmış olan ZİLLİ (4) ve KRONOS (2) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: İyi formunu son startına da yansıtmış olan ALTINBEŞİK (2) ilk şansa sahiptir. İlk çim koşusuyla dikkat çeken BLACK OF WESTPORT (14) ciddi rakibi olup ekürili ALTERNATİF (1-6) ihmal edilmemelidir. TORUNUMUZ ÖMER (13) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Artan formunu son koşusuna da yansıtmış olan CANŞEN (18), etkili jokeyiyle ROYAL BEGOVIC (14), çim pistte henüz geçilmemiş olan EYE OF THE WIND (2) ve kilo avantajıyla KANAS (7) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan TURABİ (3) iyi form durumuyla ilk şansa sahiptir. Son startını çok rahat kazanmış olan ASİL BAKIŞ (4) ciddi rakibi olup FRİGYALI (5) ve MURATEFE (10) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşularındaki başarılı performansıyla dikkat çeken FANCYCHANCY (2) devam eden formuyla ilk şansa sahiptir. FAIRY FAST (10) ciddi rakibi olup kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren SELNUR (1) ve ÇAR BRUSK (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Çim pistteki son koşularıyla dikkat çeken PAYASLI (9), iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan ÇEVİK TAY (3) ve HANTAYWEE (6) sırasıyla şans verdiğimiz isimler olup hafif kilolu BEAUTIFUL LIFE (13) ciddi rakipleridir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: Çim pistteki son koşusunu kazanmış olan KARADALGA (10), son yarışını ölçü almadığımız SULTANPELİN (6) ve MİMOZA ÇİÇEĞİ (7) sırasıyla sans verdiğimiz isimler olup iyi formunu son startına da yansıtmış olan GÜLERCE (16) ciddi rakipleridir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN