YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

28 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

28 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DALLICALI (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ARASHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.KALENDER KIZ (4) ve KAMALICAŞ (11) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ANTEPLİ ARİF (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NADİDE SULTAN (10) ciddi rakibi olacaktır.KIZAGAN (9) ve IHLAR AĞASI (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BATUTAY (3) ve TİBO (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WHITE CREST (4) en yakın takipçileri olacaktır.JAYLEE (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SEVALSU (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.HAYALET SÜVARİ (7) en yakın takipçisi olacaktır.ZELİŞ SULTAN (13) ve KISMET KIZ (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla CASH OUT (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VULCANUS (5) en yakın takipçisi olacaktır.OLIMPIC HERO (9) ve OTTOMAN SLAP (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki SABRİ BABA (1) ve SAHALARIN EFESİ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MINT COPY (7) ciddi rakipleri olacaktır.ÇINAR EFE (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan SİNCAP GÜL (1) koşudaki favori isimdir.RAĞDA (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SEBOŞ (9) ve KAKAO (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki EMİNBEY (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BAHARGÜZELİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.ŞAHVER HANIM (13) ve KIŞFIRTINASI (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla BECENE GÜLÜ (3) ve DİLŞAH GÜLÜ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CANIM ÇİDEM (8) en yakın takipçileri olacaktır.JEKFER (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


13.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

13.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN