YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 NİSAN İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

28 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DALLICALI (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ARASHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.KALENDER KIZ (4) ve KAMALICAŞ (11) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ANTEPLİ ARİF (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NADİDE SULTAN (10) ciddi rakibi olacaktır.KIZAGAN (9) ve IHLAR AĞASI (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BATUTAY (3) ve TİBO (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WHITE CREST (4) en yakın takipçileri olacaktır.JAYLEE (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SEVALSU (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.HAYALET SÜVARİ (7) en yakın takipçisi olacaktır.ZELİŞ SULTAN (13) ve KISMET KIZ (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla CASH OUT (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VULCANUS (5) en yakın takipçisi olacaktır.OLIMPIC HERO (9) ve OTTOMAN SLAP (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki SABRİ BABA (1) ve SAHALARIN EFESİ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MINT COPY (7) ciddi rakipleri olacaktır.ÇINAR EFE (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan SİNCAP GÜL (1) koşudaki favori isimdir.RAĞDA (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SEBOŞ (9) ve KAKAO (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki EMİNBEY (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BAHARGÜZELİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.ŞAHVER HANIM (13) ve KIŞFIRTINASI (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla BECENE GÜLÜ (3) ve DİLŞAH GÜLÜ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CANIM ÇİDEM (8) en yakın takipçileri olacaktır.JEKFER (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


27.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
27.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
27.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN