YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

28 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

28 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda DALLICALI (5) koşudaki ilk şanslı isimdir.ARASHAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.KALENDER KIZ (4) ve KAMALICAŞ (11) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi formuyla ANTEPLİ ARİF (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NADİDE SULTAN (10) ciddi rakibi olacaktır.KIZAGAN (9) ve IHLAR AĞASI (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki BATUTAY (3) ve TİBO (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.WHITE CREST (4) en yakın takipçileri olacaktır.JAYLEE (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SEVALSU (11) koşudaki ilk şanslı isimdir.HAYALET SÜVARİ (7) en yakın takipçisi olacaktır.ZELİŞ SULTAN (13) ve KISMET KIZ (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi formuyla CASH OUT (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.VULCANUS (5) en yakın takipçisi olacaktır.OLIMPIC HERO (9) ve OTTOMAN SLAP (4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki SABRİ BABA (1) ve SAHALARIN EFESİ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.MINT COPY (7) ciddi rakipleri olacaktır.ÇINAR EFE (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan SİNCAP GÜL (1) koşudaki favori isimdir.RAĞDA (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SEBOŞ (9) ve KAKAO (4) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki EMİNBEY (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BAHARGÜZELİ (4) en yakın takipçisi olacaktır.ŞAHVER HANIM (13) ve KIŞFIRTINASI (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

9.Koşu: İyi formuyla BECENE GÜLÜ (3) ve DİLŞAH GÜLÜ (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.CANIM ÇİDEM (8) en yakın takipçileri olacaktır.JEKFER (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN