YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
KAZANDIRMAYA DEVAM; Kocaeli 1. ayakta günün ganyanı ile 5.30 veren SERBEYHAN'ı banko olarak önerdik. (BEYAZ BAYRAK) // Kocaeli 2. ayakta 4.40 ganyan ile VOLKANIMSIN'ı tek olarak önerdik. (ÖZGÜR GÖKÇE)
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

28 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

28 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ZEUS (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EMPIRE SON (2) en yakın takipçisi olacaktır.TOLİKOPA (3) ve COM LIDER (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SALAMIS (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABA BERAT (2) ciddi rakibi olacaktır.DIAGEO (1) ve BERLIN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi formuyla HAMARAT (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAIMOS (10) en yakın takipçisi olacaktır.AURA QUEEN (6) ve DESTINO (5-8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla BÜYÜK BEREN (1) ve KARAMENDUH (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KADİREFE (7) ciddi rakipleri olacaktır.COŞANMERİÇ(2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Formda olan CANKARDEŞLER (3) koşudaki favori isimdir.KURTÇABEY (7) favorinin ciddi rakibi olacaktır.KARAÜZÜM (6) ve BESLENEY (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BY RA (7) ve FRATELLI (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NORTH VALLEY (2) ciddi rakipleri olacaktır.ŞAHİNOĞLU (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla SEYYAHKIZI (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARAF ZAMANI (1) ciddi rakibi olacaktır.RONAYCAN (8) ve ÇIKMANGÜLÜ (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan FÜLANE (7) koşudaki favori isimdir.GÜLÜŞÜNGİZİ (12-14) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.IRKIM (10) ve TANSELHANIM (4) sonraki ihtimallerdir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN