YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.04 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 NİSAN Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

28 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ZEUS (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EMPIRE SON (2) en yakın takipçisi olacaktır.TOLİKOPA (3) ve COM LIDER (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SALAMIS (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABA BERAT (2) ciddi rakibi olacaktır.DIAGEO (1) ve BERLIN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi formuyla HAMARAT (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAIMOS (10) en yakın takipçisi olacaktır.AURA QUEEN (6) ve DESTINO (5-8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla BÜYÜK BEREN (1) ve KARAMENDUH (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KADİREFE (7) ciddi rakipleri olacaktır.COŞANMERİÇ(2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Formda olan CANKARDEŞLER (3) koşudaki favori isimdir.KURTÇABEY (7) favorinin ciddi rakibi olacaktır.KARAÜZÜM (6) ve BESLENEY (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BY RA (7) ve FRATELLI (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NORTH VALLEY (2) ciddi rakipleri olacaktır.ŞAHİNOĞLU (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla SEYYAHKIZI (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARAF ZAMANI (1) ciddi rakibi olacaktır.RONAYCAN (8) ve ÇIKMANGÜLÜ (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan FÜLANE (7) koşudaki favori isimdir.GÜLÜŞÜNGİZİ (12-14) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.IRKIM (10) ve TANSELHANIM (4) sonraki ihtimallerdir.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN