YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Mayıs 2016 Cumartesi

GanyanTime.com

28 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ZEUS (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EMPIRE SON (2) en yakın takipçisi olacaktır.TOLİKOPA (3) ve COM LIDER (1) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SALAMIS (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.BABA BERAT (2) ciddi rakibi olacaktır.DIAGEO (1) ve BERLIN (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

3.Koşu: İyi formuyla HAMARAT (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KAIMOS (10) en yakın takipçisi olacaktır.AURA QUEEN (6) ve DESTINO (5-8) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla BÜYÜK BEREN (1) ve KARAMENDUH (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KADİREFE (7) ciddi rakipleri olacaktır.COŞANMERİÇ(2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: Formda olan CANKARDEŞLER (3) koşudaki favori isimdir.KURTÇABEY (7) favorinin ciddi rakibi olacaktır.KARAÜZÜM (6) ve BESLENEY (2) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki BY RA (7) ve FRATELLI (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.NORTH VALLEY (2) ciddi rakipleri olacaktır.ŞAHİNOĞLU (8) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla SEYYAHKIZI (9) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ARAF ZAMANI (1) ciddi rakibi olacaktır.RONAYCAN (8) ve ÇIKMANGÜLÜ (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Formda olan FÜLANE (7) koşudaki favori isimdir.GÜLÜŞÜNGİZİ (12-14) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.IRKIM (10) ve TANSELHANIM (4) sonraki ihtimallerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN