YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

28 Mayıs Kurtiniadis ANKARA Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

AURA QUEEN: Hayatının ilk iki yarışını çim pistte koştuktan sonra kış sezonunu Adana kumunda geçirmek zorunda kalan kısrak, eksik olmasına inanmama rağmen kumda da başarılı sonuçlarının yanı sıra iki birincilik elde etti. Tekrardan Ankara çimine getirilen isim çok başarılı bir yarış koşarak erkek rakipleri ile başa baş mücadele ederek ikincilik elde etti. Artan formunu taçlandırmasını beklediğim isim kazanabilir. Ancak çok zorlu bir mücadele olacağını düşündüğümden, koşunun kalabalık tutulmasında fayda vardır.


KARAMENDUH: Son koşularnda başarılı sonuçları ile dikkat çeken safkan, o koşularındaki binicilerine nazaran çok daha iyi anlaştığı ve uyumu olduğunu düşündüğüm Onur Yıldız ile start alacak. Baştan sona ağır tempoda koşulmasını beklediğim yarışta, ön grup içerisinde takip etmesini beklediğim safkan viraj üzerinde önlere gelerek liderliği alarak fotolamaya çalışacaktır. Bunu başaracak güce sahip olan safkan müsait  kilosu ve yatkın olduğunu düşündüğüm uzun mesafede kazanmaya oldukça yakındır. En sert rakibinin KADİREFE olmasını bekliyorum.


CANKARDEŞLER: Güneş balçıkla sıvanmaz misali ŞAMPİYON. Geçildiğinde yerden yere vurulup yeni şampiyonlar ilan edilmesi, kötü koştuğunun iddia edilmesi, artık geriye  gidecek olmasının düşünülmesine varana kadar saçma söylemlere maruz kaldı ŞAMPİYON. Her neyse bugün yine uzun mesafede eksik olduğunun düşünüldüğü için, son yarışında sallandığının düşünüldüğü için gibi sebeplerden ötürü yıkılmasına sıcak bakan bir topluluk olacak olmasına rağmen ŞAMPİYON yine bildiğini yapacaktır. Baştan alacağı liderliği rölanti tempoda tutacak ve düzlük üzerinde kolaylayıp farkı açarak kazanacaktır. Şampiyon resitale kaldığı yerden devam eder.


SERTTAŞ: Hiç bir zaman hak ettiği saygıyı göremeyen yürekli atlardan Serttaş. Yarışa varını yoğunu verip, tırnağında ne varsa sahaya yansıtan bir isim. Bugün de sevdiği tarzda bir grupta uyumlu binicisi ile start alacak. By Ra, Steppe Eagle, Şahinoğlu, Daskyleion, North Valley hatta Fratelli ve Molubeyi. Tümü ön tarafta gitmeyi seven ya da numaraya çıkıp koşmayı isteyen isimler. Hal böyle olunca temponun çok yükseklere çıkmasını ve ön grubun birbirini yıpratması çok muhtemeldir. Grup içerisindeki kaliteli atlarda bir takım sorunlarla baş etmeye çalışarak koşturulduklarından dolayı gerçek güçlerini yansıtamıyorlar. Ben tüm şartların lehine olduğunu düşündüğüm Serttaş'ın tüm koşuyu teşviklerle geçerek düzlüğe gelmesini, 300 lerde ivmeyi yakalayıp bitirici sprintini atarak koşuyu kazanmasını bekliyorum. Rakip olarak İzmir dışında başarısı olmasa da müthiş formu ile NORTH VALLEY ve ters mesafeye rağmen FRATELLI olacaktır.


SÖZLÜM: İlk yarışında favori olarak yarışan ve startta kalıp koşuyu baştan kaybeden tay bugün daha tecrübelenerek ve iyi idmanlarla formunu geliştirerek katılacak. İlgilileri ilk yarışındaki titizliğini görmüşler ve  Kulaklık takısı da ilave edilmiş. Olumlu olduğunu idmanlarındaki derecelerinden de belli olan tay bugün daha etkili bir koşu yapacaktır. AGF tablosunda gerilerde çıkmasını beklediğim cazip konumdaki safkan, bugün can yakabilecek potansiyelde olduğundan dolayı mutlak suretle değerlendirilmesini önereceğim isimdir.


FİNCAN: Çok beğendiğim bir kısrak olan bu isim, yarış içerisinde çok kolay tempoda gidebildiğinden dolayı binicisini çok yanıltabilen bir yapıya sahip. Çok kısa ve etkili bir sprinte sahip olan safkan, bugün koşu görmüş bir şekilde ve idmanlarında da sıkı hazırlanarak bu koşuya katılıyor. Lehine şartlar altında yarışacak olmasından dolayı, her ne kadar mesafenin kendine uzun gelecek olabileceği ihtimali de olsa ben bu gruba gücünün yetebileceğine inanıyorum. Günün en zor koşusu olması sebebiyle, mümkün olduğunca kalabalık tutmakta fayda görüyorum.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6.1.5.4.9.11.3
3.7
3-CANKARDEŞLER
6.2.3
10.9.7.1.4
5.10.11.12.7.1.4.15.13 // Hepsi


Herkese Bol Şanslar.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN