YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

30 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

30 Mayıs Beygir.com ADANA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BERATINKIZI (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÖKNİL (5) en yakın takipçisi olacaktır.DEAR NANCY (4) ve MODERNISTA (9) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Artan formuyla KOZAN DAĞI (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.BERRACAN (3) ciddi rakibi olacaktır.BİRSENKIZI (4) ve TUANA ZEYNEP (6-7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla KOMBİN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ATEŞ BÖCEĞİM (1) ciddi rakibi olacaktır.MAGIC GIRL (7) ve GOLD SADDLE (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki VICTORY CHARM (3) ve KOMEDYEN (6) koşuda birlikte şans 
verilebilecek isimlerdir.KANPARNA (10) ciddi rakipleri olacaktır.İSTİRK (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla SOĞUKKANLI (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.RACİ DAYI (8) en yakın takipçisi olacaktır.KARTACALI (2) ve HATTUŞAŞ (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki TOZAN (8) koşudaki ilk şanslı isimdir.KIBRISLI (5-7) ciddi rakibi olacaktır.ALTIN ÇOCUK (2) ve CENGO (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: Formda olan KÜÇÜK MATRA (1) koşudaki favori isimdir.FORT LAUDERDALE (3) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KAZİMBABA (4) ve BEYAZ BULUT (2) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

8.Koşu: İyi durumdaki AZAT KUŞU (5) ve DİLŞEKER (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KIŞGÜLÜ (10) ciddi rakipleri olacaktır.SARIBİRGÜL (6) ihmal edilmemesi gereken isimdir.


13.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

13.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN