YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Mayıs 2016 Pazar

GanyanTime.com

30 Mayıs Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda MUSYUS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞAVŞATLI (3) ciddi rakibi olacaktır.INVINCIBLE LION (4) ve MY DADAŞ (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki MÜRÜVVET (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.MISS TURKEY (4) en yakın takipçisi olacaktır.MAYSAPERA (7) ve RED QUEEN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan DALİ BEY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.YEŞİLMASKE (6) en yakın takipçisi olacaktır.ÇIRPANLI (2) ve ATOM ADAM (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan YEŞİLMİŞİK (4) koşudaki favori isimdir.KOMSHU (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BURSA GÜZELİ (1) ve MENINA (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla YALPAGAN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BARDO (2) ciddi rakibi olacaktır.MORE THAN A GAME (1) ve ES ES RUNNER (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan FECIR (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.SARECAN (8) en yakın takipçisi olacaktır.BEDRİ (1) ve ERDİÇHAT (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: İyi formuyla SELDANINOĞLU (8) ve RÜZGARIN RUHU (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AŞKARBEY (12-2) en yakın takipçisi olacaktır.SAĞNAKHAN (14) sürpriz şans verilebilecek isimdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN