YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 17 Eylül İzmir 1. Altılısını doğru tahmin ederek 9.793 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin.

29 Mayıs 2016 Pazar

GanyanTime.com

30 Mayıs Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda MUSYUS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞAVŞATLI (3) ciddi rakibi olacaktır.INVINCIBLE LION (4) ve MY DADAŞ (2) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki MÜRÜVVET (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.MISS TURKEY (4) en yakın takipçisi olacaktır.MAYSAPERA (7) ve RED QUEEN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan DALİ BEY (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.YEŞİLMASKE (6) en yakın takipçisi olacaktır.ÇIRPANLI (2) ve ATOM ADAM (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: Formda olan YEŞİLMİŞİK (4) koşudaki favori isimdir.KOMSHU (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BURSA GÜZELİ (1) ve MENINA (5) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Artan formuyla YALPAGAN (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BARDO (2) ciddi rakibi olacaktır.MORE THAN A GAME (1) ve ES ES RUNNER (3) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan FECIR (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.SARECAN (8) en yakın takipçisi olacaktır.BEDRİ (1) ve ERDİÇHAT (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

7.Koşu: İyi formuyla SELDANINOĞLU (8) ve RÜZGARIN RUHU (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AŞKARBEY (12-2) en yakın takipçisi olacaktır.SAĞNAKHAN (14) sürpriz şans verilebilecek isimdir.