YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 NİSAN ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

30 Mayıs Sporx.com ADANA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Adana'daki program cazip gözüküyor. 8 koşulu programda çift bankolu şablonumuzu korumaya devam edeceğiz. 

Günün ikini ayağında 3 yaşı İngiliz safkanlarına ait Handikap mücadele var. Çim pistteki iki koşusunda birince ikinci kalırken birinde de yakın ara tabela dışı kalan OCEAN EYE'ın sahipleri, safkanlarının bu pistte de çok koşacağına inanıyor. Bugün tecrübeli binicisi ve kendine uygun rakipler yanında ters bir koşu çıkartacaktır. Takip listemizde yer alan safkana bugün güvenerek günün ilk banskou olarak şablon içinde yer vereceğiz. 

Günün üçüncü ayağında zor bir apranti koşusu var. Adana çimindeki son yarışı ölçü olmayan ve tekrar sevdiği piste geri dönen HATTUŞAŞ, son kısa galobunda 26.8 Ç yaparak eforlu bir galop sergiledi. Bugün binicisi hata yapmaz ve önlerde erken hırpalanmazsa kazanabilir. Risk alarak ve programı biraz daha cazip hale getirerek günün ikinci bankosu olarak şablon içinde değerlendireceğiz. 

Adana programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir çatıyı düşünecek yarışseverler, farklı bir banko arayışı içinde olacak. Günün zevkli geçmeye aday mücadelelerinden biri dördüncü ayakta koşulacak. Burada pist mesafe avantajı olan ayrıca eküri avantajı ile bu yarışa başlayacak olan KIBRISLI, bu grubun önünde gözüküyor. Kazanmaması için hiçbir neden yok. Alternatif kuponlarda veya daha düşük bütçeli yarışlarda değerlendirilebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: HEPSİ / 4 / 1 / 5 / 1-4-8-9-10 / HEPSİ


Altılı Tahmin
2016-05-30
1. AYAK2. AYAK3. AYAK4. AYAK5. AYAK6. AYAK
HEPSİ4151HEPSİ
84
8
9
10


25.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.04 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN