YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Mayıs 2016 Pazartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

30 Mayıs Kurtiniadis ADANA Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

KOMBİN: Orijin, güç ve kalite olarak bu gruptan üstün olduğuna inandığım isim ilk yarışı olmasına rağmen kendisinden daha tecrübeli isimler arasında çok başarılı bir üçüncülük elde ederek kalitesini de ilk yarışından ispatlamış oldu. İlk yarışında deklare olan jokeyi ile bu yarışına katılacağından dolayı, yarış tecrübesinin artması ve idman pistinde de bu koşusuna gayet ciddi hazırlanması sebebiyle müsait rakipleri yanında hayatının ikinci yarışını kazanmasını bekliyorum ve güne BANKO ile başlıyorum. KOMBİN BENİM BANKOMDUR.


İSTİRK: 2 aylık arası olmasına rağmen kış sezonunda kum pistte gücü nispetinde başarılı sonuçlar elde eden safkan Çim pistte bir başka koşuyor. İdman pistinde iyi işlerle eksiksiz olarak hazırlıklarını tamamlayan isim, uyumlu binicisi Velat Demir ile start alacak. Tüm birinciliklerini bu biniciyle kazanan isim 2si de çim pistte olmak üzere 3 birincilik alırken bu gruptan daha iyi isimler arasında start almıştı. Bugün uygun grupta uyumlu binicisi idaresinde cazip konumdayken kazanmasını bekliyorum.


ELBİ: Uzun mesafeli tempo yarışlarını çok seven bir isim olmasına rağmen formunun gerilere gitmesi sebebiyle ilgilileri doğu yarışlarında atın yarış formunun yükselmesi adına kış sezonunu geçirmeyi yeğlediler. Nitekim sonrasında Adana'ya gelerek bu koşuya katılacak olan safkanın stilinde rakibinin bulunmaması sebebiyle lehine mesafesinde etkili binicisiyle ağır kilosuna rağmen çok sürpriz konumdaki safkanın koşuyu kazanmasını ya da daha iyimser tabirle çok iyi koşmasını bekliyorum.KIBRISLI: Aradan sonra koşmuş olduğu iki yarışı ile formunu üst seviyelere taşıyan safkan bugün için süratli gidecek yarışta etkili düzlük sprintiyle koşuyu kazanmasını beklediğim isimdir.KAZİM BABA - FORT LAUERDALE: Koşunun gidişhattı bakımından formlarını yükselten ve bu tarz süratli koşularda kendilerine şans yaratabilen iki isimden de etkili koşu bekliyorum.


DİLŞEKER-SARDES-DULOCAN: Üç isimde bu tarz uzun mesafeli çim pist koşularında etkili olabilen isimler. Süratli gidecek olan yarış düzlüğe kalırsa üç isimde çok etkili olacaklardır.


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6-KOMBİN
2.13.10.5.4.1.3.8.6.7.11
12.6//8.3.2.7.10.9
5-KIBRISLI // 8
4.3//1.8.13.7.9.2
3.2.4//6.10.8


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN