YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Mayıs 2016 Pazartesi

Kurtiniadis Kurtiniadis

30 Mayıs Kurtiniadis KOCAELİ Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

MUSYUS: 7'li Plase ve ganyan oyunları için Banko önereceğim isimdir. Çok müsait rakipler yanında kolay kazanmasını bekliyorum.


MÜRÜVVET: Grubun en istikrarlı kısrağı olan isim lehine şartlar altında yarışacak. Çok sayıda ön planda gitmeyi seven ismin olması sebebiyle, yarış temposunun yıkarılara taşınmasından olumlu etkilenecek isimlerin başında geliyor. Grubu orta sıralarda takip etmesini beklediğim isim, virajdan sonra alacağı liderliği geriden gelebilecek etkili sprintlere karşı korumaya çalışacak olup kazanabileceğine inanıyorum.


ATOM ADAM: Uzun süredir Ankara idman pistinde hazırlanan tay Kocaeli pistinde ilk koşusuna çıkacak. Kendisini bu yarışa hazırlayan Mehmet Akyavuz idaresinde koşuya katılacak olan safkan, bir tek bu isme binmek için Kocaeli pistine gelecek olan ve kendisini tanıyan jokeyinin de avantajıyla hayatının ilk yarışını kazanmaya oldukça yakındır. İlk rakibinin DAĞ GİBİ olmasını bekliyorum.


YEŞİLMİŞİK: İstanbul da aradığını bulamayıp geldiği Kocaeli pistinde müthiş gösterişli ve kolay bir yarış kazanan tay piste bayıldığını belli etti. Bugün biraz daha sertleşen rakipler yanında koşacak olsa da, bomboş sikleti ve uyumlu binicisi idaresinde koşuyu lehine çevirecektir. GÜNÜN BANKOSU OLARAK öneriyorum.


YALPAGAN: Bugün lehine şartlar altında ve en uyumlu olduğu mesafede ve yatkın olduğu kaba kum pistte yarışacak. Baştan sona süratli gidecek olan koşuda, etkili jokeyinin de vermiş olduğu avantajla düzlük üzerinde güçlü sprintini izlettirerek kazanması benim için normal sonuç olacaktır. Görmezden gelemediği isim ağır kilosuna rağmen MORE THAN A GAME'dir. Bu tarz süratli geçen koşularda etkili performanslar sergileyen safkan bugün için yine çok şanslı konumdadır. Bu iki atı yazarak iki isimle bu koşuyu hasarsız kapatmayı umuyorum.


KILIÇSOY:Taylar arasında idman ve orijin konusunda dikkatimi çeken tayı, bugünkü jokeyi itina ile hazırladı. Bu tarz koşularda önem verilmesi gereken atını tanıma konusu bu tarz anektodlarda ortaya çıkıyor. Safkanın anne kan hattından da değerli isimlerle akraba olması sebebiyle uzun süredir bu koşuya hazırlanan ismin kazanmasını bekliyorum. Ciddi rakibi ise SARECAN olacaktır.


RÜZGARIN RUHU: Müthiş bir performansa sahip olan safkan bugün ters mesafede yarışacak. Kendisinden süratli bir ismin olmayışı, ya da kendisini rahatsız edecek safkanların baskılarından olumsuz etkilenmemesi sebebiyle ben bugün de müthiş form durumu ve ters mesafeye rağmen viraja yakın alacağı liderliğini fotoya kadar koruyabilecek güçta olduğuna inanıyorum. Rakipleri şablonumda olacaktır.


KOCAELİ YEDİLİ ŞABLONUM 


1-MUSYUS
2.9.7.12.3
1.3.6
4-YEŞİLMİŞİK
6.1
4.8
7.8.1.12.10

KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

2.9.7.12.3 // 4-11-10//8.6.5.1
1.3.6 //4.7.8.2
4-YEŞİLMİŞİK
6.1 //3.2
4.8 //5.1.3
7.8.1.12.10 //13.14.4.6


''ŞABLONLAR TAVSİYE NİTELİĞİNDEDİR.''


HERKES BÜTÇESİNE GÖRE SIRALAMADAN YA DA TUTTUĞU İSİMLERDEN DEĞERLENDİRİP KUPONLAR OLUŞTURABİLİR. 


BOL ŞANSLAR DİLERİM.


21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN