YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
24.04 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 NİSAN KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

30 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

31 Mayıs Beygir.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Son koşusunda beğenilen ENDLESS (3) favorimizdir. İyi durumu ile SAWYER (2) favorinin ciddi rakibi olup; BRAVE DECISION (5) ve THE YILDIZER (1) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile TRITON (10) ve PERSHING (7) birinciliğin güçlü adayları olup; JUST RUN (2) ve MY SOUL (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: Etkili koşuları ile OLGUNABİ (2) ve son koşusunu kazanan UÇARER (13) birinciliğin güçlü adayları olup; BAŞPEHLİVAN (7) ve YURTTAY (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Son iki koşusunu kazanan ASARLI (2) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Formunu geliştiren TARIKHAN (4) favorinin ciddi rakibi olup; AĞAKAFKASLI (1-5) ve LORD (3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

5.Koşu: Son iki koşusunu kazanan KOZBEYİ (1) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. Usta jokeyi ile EZOP KAHRAMANI (3) favorinin ciddi rakibi olup; GUNNER (2) ve KIZILYILMAZ (4) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

6.Koşu: Son koşusunu ölçü almadığımız TURBOCU (2), son koşusunda dikkat çeken YEŞİLTAŞ (1), tecrübeli jokeyi ile BORANEFE (5) ve seri stili ile ÇELENK (6) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com 

7.Koşu: Son koşusunda beğenilen SOYLU GÜZEL (6-12) favorimizdir. İyi durumu ile HUMA KUŞU (2) favorinin ciddi rakibi olup; AL GINETTA (7) ve SILENT FORCE (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN