YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Mayıs 2016 Salı

GanyanTime.com

31 Mayıs Beygir.com KOCAELİ At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları, Altılı Tahmin

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SPORTIVO (7) ve INVINCIBLE KING (5) birinciliğin güçlü adayları olup; EVENING (4) ve AKYAZILI DİLA (8) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Üstün performansı ile BALK (1) favorimizdir olup; HALENAY (2),KIZIM İDİL (4) ve PEXUSS (3) favorinin hatasını kollayacaklardır.

3.Koşu: Altılı Ganyanın ilk ayağında MARK HOLMES (2), RACER MAN (1) ve MAN ON FIRE (3) birinciliğin güçlü adayları olup; VAYVAYVAY (8) koşunun sürpriz ismidir.

4.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile YILMAZTÜRK (7) ve SPLENDOR (5) birinciliğin güçlü adayları olup; VICTORY RUNNER (6) ve KRASNODAR (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Bu pistte kalitesini ortaya koyan METAL FIRTINASI (2) favorimizdir. Son iki koşusundan galip ayrılan HARZEMŞAHLI (1) favorinin yakın rakibi olup: KERİMBABA (5) ve ALTINOĞLUM (3-4) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Son koşusunu aynı jokeyi ile kazanan kalite safkan BİLDENHAN (1) favorimizdir. Son koşusunu ölçü almadığımız NASUHOĞLU (2), etkili kum performansı ile BÜYÜK BURÇ (5) ve etkili formunu koruyan MARİSSA (7) favorinin hatasını arayacak safkanlardır.

7.Koşu: Maiden koşuda etkili formları ile SAILWIND (6) ve BIG SURPRISE (1) birinciliğin güçlü adayları olup; DREJ (3) ve MUFASA (5) sonraki ihtimallerdir.

At Yarışlarında TEK Adres ~ GanyanTime.com

8.Koşu: Son çim koşusunu ölçü almadığımız FORGET ME NOT (11), bu pistte etkili koşan SPORTING (13), etkili olduğu mesafede INDIAN RADJA (12) ve etkili koşuları ile ZAPPA (6) son koşuda sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN