YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

31 Mayıs 2016 Salı

Kurtiniadis Kurtiniadis

31 Mayıs Kurtiniadis ANKARA Tahminleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

PERSHING: Koşacak taylar içinde gerek orijin, gerek idman pisti görüntüleri ve gerekse jokey tercihi sebebiyle ön plana çıkan tay güçlü pedigrisiyle dikkat çekiyor. Dereceleri işlerle bu koşuya katılacak tay, diğer safkanlardan kağıt üzerinde etkili bir pedigriye sahip olduğundan dolayı dikkatimi çekiyor. Biraz daha irdelememden dolayı bazı sebeplerden ötürü koşuyu kazanabileceğine inanıyorum. Güne Banko ile başlamak isteyenlerce tercih edilmelidir.


BAŞPEHLİVAN: Son koşularıyla birlikte eski günlerine döndüğünün sinyallerini verdi aslında. Bir yarış önce ön taraf sert tempoya girince gerilerde bekleyen ve düzlük üzerinde çok kolay bir şekilde fark yapan safkan son yarışında da İstanbul'da Giresun'a mağlup oldu. Aslına bakarsanız kazanabileceği bir yarıştı fakat öndeki sert tempoya erken dahil olunca sonlarda direnemeyip 50 metre kala teslim oldu. Bugün yine süratli geçmesi aday koşuda öndeki tempoya girmek yerine, biraz daha sabırlı koşup gerilerde beklemeyi tercihlerse koşuyu kazanması muhtemel olan isim olacaktır. Rakipleri şablonumdadır.


ASARLI: Kum pistte biraz etkisiz görüntü veren tay çim piste çıktıktan sonra değişim gösteren isimlerden. Yarış içerisinde kolay tempoda orta grupta beklemeyi öğrenen isim düzlük üzerinde de müthiş bir ara kapatma özelliğine sahip. Her teşvik ve kırbaç sonrası biraz daha vites arttırıp mücadeleden hiç kopmadan fotoya kadar arttırma özelliği ile dikkatime takıldı. Bugün de daha önce geçtiği rakipler ve bu rakiplerin gücüne denk isimlerle start alacağından dolayı uzayan her mesafenin lehine olduğunu düşündüğüm ismin koşuyu kazanmasını bekliyorum. Favorimdir.


EZOP KAHRAMANI: Anne ve baba hattı bakımından yüksek potansiyele sahip olan safkan, çim pistten ziyade kum pistte daha başarılı yarışlar sergileyecekmiş izlenimi bırakıyor. Uzayan her mesafede daha etkili koşacağı fiziki yapısının yanında aksiyonlarından da belli olan safkan bugün yine Halis Karataş tercihiile start alacak. Baştan alacağı liderliğini, en yakın rakibi olarak gösterilecek olan KOZBEYİ'ne karşı koruyarak bugün koşuyu kazanacağını tahmin ediyor ve GÜNÜN BANKO İSMİ olarak öneriyorum.


KARAFIRAT: Ankara'da koşmuş olduğu ilk yarışını kazandıktan sonra 2 yarış yakın aralarla koşmak zorunda kalan safkan, sonrasında 1 ay ara vererk girdiği koşuda 7. olmasına rağmen yarışın ikincisi ile 20 saliseye yakın bir fark olması sebebiyle azımsanmayacak bir netice elde etmiştir. Her ne kadar kum pistte başarılı sonuçlar elde etmiş gibi görünse orijin potansiyeli bakımından çim pistte de başarılı yavrular vermiş bir kan hattından gelmesinden dolayı  bugün için yarışacağı grupta çok süratli isimlerin olması sebebiyle temponun üst seviylere çıkacağı aşikar. Ön tarafta sert kçacak grubun hemen arkasında 5-6 gibi konumlanıp viraja kolay tempoda çıkmasını ve başarılı jokeyi idaresinde koşuyu kazanmasını beklediğim isim olup favorimdir.


Son ayağın dişi yarış olması ve birbirine denk güçteki isimlerden oluşması sebebiyle mümkün olduğunca fazla at yazılması taraftarıyım.


ANKARA ALTILI GANYAN

7 // 4.5.2.1.6.10
7.12.2
2.6.4.1
3-EZOP KAHRAMANI
8.6.4.7.5.10.12.1.2
5.3.9.13,7.2.9.11.4.10


TAHMİNLERİM TAVSİYE NİTELİĞİNDEDİR.

BÜTÇENİZE UYGUN ŞEKİLDE SIRALAMADAN TERCİH EDEBİLİR YA DA KENDİ TUTTUĞUNUN İSİMLERE ÖNCELİK VEREREK BÜTÇENİZE UYGUN KUPONLAR OLUŞTURABİLİRSİNİZ.HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM.21.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.05 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN