YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

23 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

Büyük Kulüp Koşusu’nu Halis Karataş ile VICTORY IS OURS Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Son derece keyifli mücadelelerin tanıklık edildiği 22 Mayıs Pazar İstanbul Veliefendi Hipodromu'ndaki yarışlarda, 3 yaşlı İngiliz tayları için önemli randevulardan biri de Büyük Kulüp Koşusu'ydu (KV-7). Yarış programının 5. Koşusu olan Büyük Kulüp Koşusu'nu Yıldırım Gelgin'in sahibi olduğu VICTORY IS OURS (Victory Gallop - Lovely Doyoun / Doyoun) jokeyi Halis Karataş idaresinde kazandı.

Çim pistte 2100 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuya, 3 yaşlı  8 safkan İngiliz tayı katıldı. Birincilik ikramiyesi 56.500 TL olan koşuda mücadelenin ikincisi, Kurtel ekürisi safkanlarından WAR LEGEND (Victory Gallop - Thecelo / Muhtarram) olurken, Akın Sözen idaresindeki BİNDOKUZYÜZYEDİ (Victory Gallop - Sweetest / Byron) üçüncü, Ahmet Çelik ile bu koşuya katılan UNCLE MEVLÜT (Halicarnassus - Gayem Su / Mujdahit) isimli safkan da dördüncü olarak mücadeleyi tamamladı.

Kazanan VICTORY IS OURS  için koşunun bitiriş derecesi 2.13.64 olurken, koşuda farklar 1,5 Boy - Boyun - 1/2 Boy şeklinde oluştu.

7. startından 3. birinciliğini çıkarmayı başaran al erkek safkan VICTORY IS OURS, 29 Nisan tarihinde yine İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda katıldığı Cihangir Koşusu'nu (KV-8) ikinci olarak tamamlamıştı. 


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN