YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE; YAZARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE AY SONUNDA TAHMİNLERİNE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Mayıs 2016 Pazartesi

GanyanTime.com

61. Erkek Tay Deneme Koşusu’nu Ahmet Çelik ile GRAYSTORM Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bu önemli koşuyu kazanarak adını tarihe yazdırmayı başaran safkan, Ahmet Güzelocak’ın sahibi, Mehmet Cücel'in antrenörü olduğu, jokey Ahmet Çelik idaresindeki GRAYSTORM (Luxor - Setryn / Strike The Gold) isimli tay oldu.

İLKAAN isimli safkanın Komiserler Kurulu Kararı ile start almadığı koşuya, 3 yaşlı 15 safkan İngiliz tayı katıldı. Birincilik ikramiyesi 400.000 TL olan, çim pistte 1600 metre mesafede gerçekleştirilen koşuda, Eray Hazar'ın sahibi olduğu, Gökhan Kocakaya ile bu mücadeleye katılan COOGER (Victory Gallop - Caminando / Mountain Cat) ikinci, A. Hakkı Türkmen'in doru erkek safkanı, Ömer Kaya idaresindeki SERSERİ (Bushranger - Aurora Lights / Fantastic Lights) üçüncü,  M. Nabi Aksoy'un sahibi olduğu, Tolga Yıldız ile bu önemli klasiğe katılan YILMAZHAN (Victory Gallop - Aybek Hatun / Mountain Cat) da koşudan dördüncü olarak ayrıldı.

MARACAIBO’nun 1.34.12 ile rekoru elinde bulundurduğu Erkek Tay Deneme Koşusu’nda bu yıl kazanan GRAYSTORM için bitiriş derecesi 1.34.73 olurken, farklar 2 Boy - 1/2 Boy - 2,5 Boy şeklinde gerçekleşti.


22.04 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
22.04 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.04 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN