YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

31 Mayıs 2016 Salı

GanyanTime.com

Jandarma Koşusu’nu Sadettin Boyraz ile BARDO Kazandı

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Kocaeli Kartepe Hipodromu’nda 30 Mayıs Pazartesi günü düzenlenen ve programın da en önemli koşusu olma özelliğine sahip Jandarma Koşusu'nu (KV-8 / S) Barış Görgün'ün sahibi olduğu BARDO (Green Gönen - Lorna / Mountain Cat) isimli safkan, jokeyi Sadettin Boyraz ile beyaz bayrak ayna yaparak kazandı.

Kum pistte 1700 metre mesafe üzerinden gerçekleştirilen koşuya 4+ yaşlı 6 safkan İngiliz atı katıldı. Birincilik ikramiyesi 58.500 TL olan koşunun ikinciliğini MORE THAN A GAME (Awesome Again - Infomint / Key to the Mint) elde ederken, ES ES RUNNER (Cuvee - Orindinki / Mountain Cat) üçüncü, YALPAGAN (Unaccounted For - Gimme Hope Joanna / Sri Pekan) da dördüncü oldu.

Kazanan BARDO için koşunun bitiriş derecesi 1.47.55 olurken, farklar 3 Boy - 4 Boy - 1 Boy şeklinde gerçekleşti.

Kariyerinin 40. startından, 14. birinciliğini çıkarmayı başaran al erkek safkan BARDO son olarak, 2 Mayıs tarihinde yine Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda katıldığı (KV-6) koşuyu, Uğur Polat idaresinde kazanmayı başarmıştı.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN